„Neptūnas-Akvaservis“ išvykoje patyrė pralaimėjimą prieš „Kretingą“

2023.11.18

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ išvykoje rezultatu 68:90 (20:16, 11:20, 21:25, 16:29) nusileido Kretingos „Kretinga“ komandai.

Rungtynes „Neptūnas-Akvaservis“ pradėjo išsiverždami į priekį it po Kristupo Leščiausko  dvitaškio įpusėjus kėliniui įgijo 6 taškų persvara. Antroje kėlinio dalyje keitėsi tiksliai tolimais metimais ir kėlinį klaipėdiečiai užbaigė pirmaudami 20:16.

Antrajame ketvirtyje „Kretinga“ greitai išlygino rezultatą, po to komandos keitėsi tiksliomis atakomis, bet iki kėlinio pabaigos „Kretinga“ persvėrė rezultatą savo naudai 31:3.

Po ilgosios pertraukos „Neptūnas-Akvaservis“ gerai dirbo gynyboje ir likus žaisti 3 minutes išsiveržė į priekį. Baigiantis kėliniui „Kretinga“ spurtavo ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 9 taškų persvara 52:61.

Ketvirtajame kėlinyje klaipėdiečiai nepavyko priartėti prie varžovų ir „Kretinga“ šventė pergalę rezultatu 68:90.

„Neptūnas-Akvaservis“: Laurynas Mikalauskas 17, Deividas Anužis 14, Matas Repšys 13.

„Kretinga“: Mantas Ruikis 23, Justas Žiubrys 19, Arvydas Šikšnius 12.