„NEPTŪNAS“ BAIGĖ PASIRODYMĄ SIL-KARALIAUS MINDAUGO TAURĖS TURNYRE (VIDEO KOMENTARAI, STATISTIKA, NUOTRAUKOS)

2018.02.13

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai baigė pasirodymą SIL-Karaliaus Mindaugo taurės turnyre. Klaipėdiečiai antradienio vakarą „Švyturio“ arenoje netikėtai rezultatu 77:85 nusileido Alytaus „Dzūkijos“ ekipai.
Nors iki tol „Neptūnas“ Alytaus komandą šį Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) čempionato sezoną tris kartus užtikrintai nugalėjo dzūkus – 2017 metų spalio 22 dieną Klaipėdoje rezultatu 98:58, 2017 metų lapkričio 12 dieną Alytuje – rezultatu 96:76 ir 2018 metų vasario 10 dieną Alytuje – 81:63, tačiau šįkart teko susitaikyti su pralaimėjimu.
Taigi, savaitgalį „Švyturio“ arenoje lemiamos SIL-Karaliaus Mindaugo taurės turnyro kovos vyks be „Neptūno“ krepšininkų.

Alytiškiai šias rungtynes pradėjo kovingai nusiteikę ir pirmus du kėlinius aršiai priešinosi „Neptūnui“, pirmoje rungtynių pusėje dažniau keliais taškais buvo priekyje. Komandos į didžiąją pertrauką iškeliavo dzūkams pirmaujant 7 taškais – 39:32.
Visgi, septintąją trečiojo kėlinio minutę neptūniečiai, po Jerry Johnsono taiklaus tritaškio, išlygino rezultatą – 51:51, o kėliniui einant į pabaigą po Simo Galdiko metimo iš po krepšio Klaipėdos krepšininkai po ilgos pertraukos buvo priekyje – 57:56. Ketvirtajame kėlinyje neptūniečiai jau jautėsi drąsiau ir po S. Galdiko rezultatyvios atakos, Tomo Delininkaičio tritaškio ir Edgaro Želionio dėjimo Klaipėdos krepšininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas – 69:61, tačiau neilgam.
Dzūkams tolimais metimais pavyko persverti rezultatą – 76:71 ir jau jiems šypsojosi sėkmė, o neptūniečiai strigo savo atakose ir galiausiai buvo priversti susitaikyti su sensacingu pralaimėjimu.

„Neptūnas“ – „Dzūkija“ – 77:85 (17:19, 15:20, 25:20, 20:26)
Rezultatyviausiai alytiškių gretose žaidė Nikolaosas Stylianou, surinkęs 19 taškų. Paulius Petrilevičius pridėjo 16, o Alanas Wigginsas – 10 taškų.
„Neptūno“ ekipoje Edgaras Želionis (12 atk. kam.) ir Vytautas Šulskis pelnė po 13 taškų, Simo Galdiko sąskaitoje buvo 12 taškų, Laimonas Kisielius – 9, Renaldas Seibutis – 8, Tomas Delininkaitis – 6, Mindaugas Kačinas – 4, Brandonas Fieldas ir Jerry Johnsonas – po 5 tšk.
Debiutinį mačą žaidęs klaipėdiečių naujokas Laimonas Chatkevičius per mažiau nei 2 minutes spėjo surinkti 2 taškus ir atkovoti vieną kamuolį. Matas Jucikas ir Laurynas Beliauskas nerungtyniavo trenerių sprendimu.

Nemanau, kad tikri komandos fanai turėtų po tokių įvykių, kokie atsitiko komandai šaukti „gėda“ ir palikti mūsų komandą dar nesibaigus rungtynėms“, – ekipos sirgalius auklėjo „Neptūno“ vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis.
Išsamūs video komentarai ČIA
Neptūniečiai su dzūkais šį sezoną bent kartą dar tikrai susitiks – 2018 metų gegužės 2 dieną „Švyturio“ arenoje žais paskutines „Betsafe-LKL“ reguliariojo čempionato rungtynes. Bus dar proga atsirevanšuoti.