„Neptūnas“ dar vienam sezonui pratęsė bendradarbiavimą su generaliniu klubo rėmėju 

2023.09.07

2023 m. rugsėjo 7 d. pranešimas žiniasklaidai

Klaipėdos „Neptūnas“ tęsia sėkmingus darbus už aikštės ribų. Antrus metus iš eilės generaliniu klubo rėmėju bus „Amberton“ viešbučių grupė – tai vienas didžiausių lietuviško kapitalo viešbučių tinklas, turintis viešbučių Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune, Druskininkuose, Palangoje. „Amberton Hotel Group“ dar priklauso ir prekės ženklas „Amberton Air“, teikiantis dangaus pramogą – skrydžius didžiausiu Europoje 16 vietų karšto oro balionu, kuriame veikia vienintelis Baltijos šalyse skraidantis restoranas.

„Didžiuojamės galėdami pranešti, kad toliau tęsiame gražią draugystę su „Neptūnu“ ir antrus metus esame generaliniu klubo rėmėju. Tikimės, kad artėjantis sezonas bus visapusiškai sėkmingas, o uostamiesčio klubas džiugins pergalėmis tiek mus, tiek miestiečius“, – teigė „Amberton“ viesbučių grupės generalinis direktorius Tadas Matjošaitis. 

Pratęsta draugyste džiaugėsi ir klubo direktorius Martynas Mažeika. 

„Neišvengiamai turime pranešti ir pasidžiaugti, kad „Amberton“ ir toliau bus mūsų generalinis rėmėjas ir kartu sieksime pergalių. Mūsų sezonas jau ne už klanų, todėl smagu turėti tokį palaikymą iš mūsų rėmėjų, o taip pat tikimės tokio paties palaikymo ir iš mūsų sirgalių. Lauksime visų mūsų fanų arenoje“, – bendryste džiaugėsi klubo direktorius Martynas Mažeika. 

Naujasis Lietuvos krepšinio lygos sezonas prasideda jau rugsėjo 16 dieną, o klaipėdiečiai namų arenoje žais atidarymo rungtynes su Panevėžio „7bet-Lietkabeliu“.