„Neptūnas“ į Kėdainius išvyksta be Edgaro Želionio

2018.04.25

Šiandien nuo 18 val. Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai Kėdainiuose žais Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynes su Kėdainių „Nevėžio“ ekipa. Šįkart neptūniečiai patausos vieną iš savo lyderių – Edgarą Želionį.
„Jis jaučia pėdos skausmus. Tai nėra rimta trauma. Jei būtų svarbios rungtynės, Edgaras mums padėtų, tačiau nusprendėme jį patausoti. Edgaras į Kėdainius su mumis nevyksta, lieka Klaipėdoje“, – sakė „Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis.
„Neptūnas“ šį sezoną „Nevėžį“ įveikė visus tris kartus – Klaipėdoje – 81:64 ir 92:73, Kėdainiuose – 85:74.
„Pastaruoju metu „Nevėžio“ krepšininkai rungtyniauja vis geriau ir yra pavojingi kiekvienam varžovui. Juk jie trejose iš eilės paskutinėse rungtynėse šventė pergales. Reikės kautis susikaupus. Jokiu būdu negalime atsipalaiduoti“, – pabrėžė K. Maksvytis.
„Neptūnui“ (23 pergalės, 10 pralaimėjimų) šios rungtynės jau nieko nelemia, kadangi klaipėdiečiai jau užsitikrino trečiąją vietą, tačiau kėdainiškiams pergalė – labai reikalinga.
„Nevėžis“ su 11 pergalių ir 22 pralaimėjimais siekia pakilti iš aštuntosios vietos ir gauti santykinai silpnesnį varžovą ketvirtfinalyje.
„Bandysime paskirstyti laiką visiems žaidėjams, tačiau nereiškia, kad mes „Nevėžiui“ dalinsime taškus. Važiuojame vedini vieno tikslo – pergalės“, – teigė „Neptūno“ treneris.
Rungtynes iš Kėdainių tiesiogiai nuo 18 val. transliuos Delfi TV.