„Neptūnas“ ir „7bet” dar vienam sezonui pratęsė bendradarbiavimą

2023.08.17

2023 m. rugpjūčio 17 d. pranešimas žiniasklaidai

Uostamiesčio klubui ir toliau aukštumų bei gerų rezultatų padės siekti didysis rėmėjas „7bet“, su kuriuo draugystė prasidėjo dar 2022 m. 

„Klaipėdos „Neptūnas“ – neįtikėtino profesionalumo ir itin daug potencialo turinti organizacija viename gražiausių Lietuvos miestų. Turime išskirtinę teisę būti šio daug žadančio proceso dalimi, todėl džiaugiamės ją pratęsę“, – teigė generalinis „7bet“ direktorius Justinas Šliažas.

Klaipėdos komandai visada buvo svarbus tęstinumas, todėl kiekvieno rėmėjo, ir ypač tokių kaip „7bet“, rodoma iniciatyva skatina siekti aukščiausių tikslų ne tik krepšinio aikštelėje, bet ir už jos ribų. Partnerių ir rėmėjų pagalba padeda klubui išlaikyti stabilumą ir balansą.

„Džiaugiamės, kad „7bet“ tiki mūsų vizija ir mielai tęsia bendradarbiavimą. Mums tai yra labai svarbu ir džiugu. Rėmėjų pagalbos dėka, galime skirti didesnį dėmesį aukštesnio meistriškumo krepšininkams pritraukti ir kelti ne tik savo komandos, bet ir visos lygos pajėgumą. Be draugų ir rėmėjų pagalbos tai būtų labai sunku ir kiltų daug iššūkių. Naujojo sezono tikslai – aukščiausi, todėl su mūsų partneriais jų siekti bus lengviau“, – bendryste džiaugėsi klubo direktorius Martynas Mažeika. 

Naujasis Lietuvos krepšinio lygos sezonas prasideda jau rugsėjo 16 dieną, o klaipėdiečiai namų arenoje žais atidarymo rungtynes su Panevėžio „7bet-Lietkabeliu“.