„Neptūnas“ Klaipėdoje parklupdė BBL čempionus

2018.04.07

21 tašką pelnęs ir rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Barndonas Fieldsas vedė Klaipėdos „Neptūną“ į 22-ąją šio Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezono pergalę. Kazio Maksvyčio auklėtiniai „Švyturio“ arenoje rezultatu 90:71 nukovė Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionus Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkus.
Nors svečiai rungtynes pradėjo geriau – 5:0, o įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo ir dviženkle persvara – 15:5, tačiau netrukus įsibėgėjo ir neptūniečiai – Klaipėdos krepšininkai sužaidė atkarpą 13:3 ir išlygino rezultatą – 18:18.
Šioje atkarpoje 5 taškus iš eilės (dvitaškį su bauda, o kitoje atakoje 2 baudos metimus) pelnė „Neptūno“ komandos naujokas amerikietis Jameelas McKay‘us.
Netrukus B. Fieldsas pridėjo du baudos metimus, pridėjo tritaškį ir Klaipėdos komanda pirmąjį kėlinį laimėjo 23:18.
Antrajame kėlinyje „Neptūno“ vyrai neketino sustoti ir didino atotrūkį. Septintąją antrojo kėlinio minutę po Edgaro Želionio dvitaškio komandas skyrė 11 taškų – 41:30, o komandos į didžiąją pertrauką iškeliavo neptūniečiams pirmaujant 46:36.
Įpusėjus trečiajam kėliniui po B. Fieldso tritaškio „Neptūno“ pranašumas išaugo iki 17 taškų – 62:45. Po trijų kėlinių komandas skyrė 23 taškai – 74:51 ir likusi rungtynių dalis buvo tik formalumas.

„Neptūnas“ – „Pieno žvaigždės“ – 90:71 (23:18, 23:18, 28:15, 16:20)
Iki šiol vidutiniškai po 6 taškus per rungtynes „Betsafe-LKL“ čempionate rinkęs B. Fieldsas šįkart per 19 minučių pelnė 21 tašką, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Prie „Neptūno“ pergalės 13 taškų pridėjo Laurynas Beliauskas, 11 – Jameelas McKay‘us, 9 – Renaldas Seibutis, Simas Galdikas – 8, Laimonas Kisielius – 7, Edgaras Želionis – 6 (7 atk. kam.), Jerry Johnsonas ir Matas Jucikas – po 5, Vytautas Šulskis – 3, Mindaugas Kačinas – 2 tšk. Tomas Delininkaitis nerungtyiavo dėl kojos traumos.
„Pieno žvaigždžių“ gretose išsiskyrė Osvaldas Olisevičius, pelnęs 15 taškų, Lisas Shoshi ir Viačeslavas Bobrovas surinko po 10 taškų, Tomas Lekūnas – 8, Artūrs Ausėjs – 7 tšk.

„Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis po pergalės prieš „Pieno žvaigždes“: „Labai gerai apsigynėme ir visos geros emocijos atsisuko į mūsų pusę. Gera pergalė. Esu labai patenkintas trimis kėliniais. Pačią pradžią pradėjome gana prastokai, tačiau šiandien turėjome labai gerą energiją iš atsarginių žaidėjų, kurie pelnė 55 taškus. To ir tikimės tiek iš užsieniečių, tiek iš jaunų žaidėjų. Pakeitėme gynybos sistemą, įgijome persvarą ir ją išlaikėme iki pabaigos“.

Klaipėdiečiai ir pasvaliečiai šį sezoną kovėsi jau ketvirtąjį kartą. Tris pergales iškovojo neptūniečiai (97:91, 92:86 ir 90:71) bei kartą „Pieno žvaigždžių“ atstovai (87:83).
Neptūniečiai su 22 pergalėmis ir 7 pralaimėjimais „Betsafe-LKL“  turnyro lentelėje žengia treti ir ant kulnų lipa antroje vietoje esantiems Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkams, „Pieno žvaigždės“ su 11 pergalių ir 18 pralaimėjimų užima šeštąją vietą.
Jau balandžio 10 dieną (antradienį) Kaune neptūniečiai kausis su puikiai Eurolygoje rungtyniaujančiais Kauno „Žalgirio“ vyrais. Rungtynes tiesiogiai nuo 18.50 val. transliuos BTV televizija.
Balandžio 14 dieną (šeštadienį) klaipėdiečių laukia išvyka į Šiaulius, o balandžio 22 dieną į „Švyturio“ areną atvyks vieni aršiausių neptūniečių priešininkų – Vilniaus „Lietuvos rytas“. Rungtynių Klaipėdoje pradžia – 17.20 val.
„Neptūnas“ mažiau nei prieš mėnesį – kovo 18 dieną Vilniuje užtikrintai dviženkle persvara – 99:86 parklupdė „Lietuvos ryto“ ekipą, tad vilniečiai trokšta revanšo. Tačiau juk visi žinome, kad „Neptūnas“ – tikrų kovotojų komanda ir „Švyturio“ arenoje, palaikomi savų nuostabių sirgalių, yra sunkiai įveikiama jėga.
Bilietus į šias rungtynes platina Bilietai.LT. Susidomėjimas šiomis rungtynėmis – didžiulis, tad paskubėkite įsigyti bilietus geriausiose vietose. Bilietus galite įsigyti paspaudę ČIA.