„Neptūnas“ pasirašė ilgalaikę sutartį su perspektyviu klaipėdiečiu

2022.10.21

Klaipėdos „Neptūnas“ pasirašė sutartį su perspektyviu klaipėdiečiu Artūru Butajevu.

Parašą ant ilgalaikės sutarties padėjęs jaunuolis šį sezoną rungtyniaus Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje (MKL) ir Regionų krepšinio lygoje, kur vilkės Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ marškinėlius.

2021/2022 m. MKL U13 berniukų čempionate A. Butajevas žaidė V. Knašiaus KM I – „Litnagis“ komandoje, kurią treniruoja Vilius Stanišauskas. Aikštėje praleisdamas po kiek daugiau nei 30 minučių, Artūras fiksavo įspūdingą statistiką: vidutiniškai 16.5 taško, 17.4 atkovoto kamuolio, 3.3 rezultatyvaus perdavimo bei rinko po 31.8 naudingumo balo per rungtynes.

„Artūras yra vienas perspektyviausių savo kartos aukštaūgių, – jaunuoju klaipėdiečiu džiaugėsi „Neptūno sporto direktorius Dainius Vaitelis. – Išsiskiria puikia darbo etika, kas atsispindi jo pasirodymuose rungtyniaujant moksleivių krepšinio lygoje. Tikime, kad jis ir toliau taip ryžtingai ir su užsispyrimu dirbs treniruotėse, tobulins savo įgūdžius. Smagu, kad Klaipėdoje lieka vietiniai žaidėjai ir tiki mūsų sistema.“

 A. Butajevas taip šią vasarą dalyvavo tarptautiniame Ramūno Šiškausko vardo turnyre. Kartu su Lietuvos (U15) vaikinų rinktine, Artūras grūmėsi prieš Latvijos ir Estijos rinktines.

Šių metų birželio 16 d. vykusioje MKL uždarymo šventėje, A. Butajevas skynė 2021/2022 m. sezono darbo vaisius – atsiėmė naudingiausio U15 vaikinų krepšinio čempionato apdovanojimą.