„Neptūnas“ pasirašė sutartį su Lenkijos lygoje praėjusiame sezone siautėjusiu amerikiečiu

2023.08.31

Į uostamiestį atvyksta patyręs 30-ies metų gynėjas iš JAV, Sterling Gibbs. Su amerikiečiu sudaryta vienerių metų sutartis. 

2022-2023 m. sezone legionierius rungtyniavo kaimyninės Lenkijos aukščiausioje lygoje. Per 25 žaistas rungtynes, S. Gibbs pelnydavo po 18,1 taško per rungtynes (3-ias rezultatas Lenkijos lygoje), atkovodavo po 2 kamuolius ir rinkdavo po 3,3 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes, o tritaškius realizuodavo 42,9 procentų tikslumu. 

„Skirtingai nuo praeitų metų, šiemet mes kaip komanda nuėjome šiek tiek kitu keliu. Norėjome kažkiek tai pasitikrinti žaidėjus, kurie pasirengimo cikle buvo nuo pirmosios dienos. Turime naujokų ir puolėjų, ir gynėjų grandyse. Norėjosi pasižiūrėti, pasitikrinti kaip žaidimas dėliojasi su esamais krepšininkais, kokios problemos kamuoja komandą aikštelėje. Sužaidus dvejas kontrolines rungtynes pastebėjome, kad didesnė problema mums yra gynėjo pozicijoje, todėl nusprendėme pasikviesti Sterlinga į „Neptūną“. Šis žaidėjas yra kitoks nei Žygis. Nors ir nėra aukštas, bet pasižymi staigumu ir greičiu, gali atakuoti iš toli, gali sukurti progas tiek sau, tiek komandos draugams. Galvoju, kad būtent tokio žaidėjo mums šiuo metu ir trūko“, – apie naujoką kalbėjo „Neptūno“ vyr. treneris Mindaugas Brazys. 

Individualiai puolime stiprus žaidėjas praėjusiame Lenkijos pirmenybių čempionate aikštę retai palikdavo nepelnęs dviženklio taškų skaičiaus: iš 25 žaistų susitikimų vos 3 kartus nepelnė daugiau nei 10 taškų. 

Geriausias rungtynes 2022-2023 m. sezone S. Gibbs sužaidė prieš Dabrovos Gurničos MKS komandą, o toje dvikovoje įžaidėjas pelnė 33 taškus, realizavo 5 tritaškius ir pridėjo 4 rezultatyvius perdavimus.