„Neptūnas“ pratęsė sutartį su O. Pleikiu

2023.04.28

Klaipėdos „Neptūnas“ dar vieneriems metams pratęsė sutartį su Oskaru Pleikiu. 

Kovingasis klaipėdietis šiame „Betsafe-LKL“ sezone renka po 6.5 taško, atkovoja po 3.8 kamuolio ir fiksuoja 7.7 naudingumo balų vidurkį per rungtynes.

„Esame patenkinti ne tik Oskaro žaidimo augimu, bet ir jo atsidavimu aikštelėje bei noru siekti pergalių su mūsų klubu. Manau, kad kontrakto pratęsimas yra teisingas ne tik jam, bet ir mums. Džiaugiamės, kad Klaipėdoje užaugęs žaidėjas lieka „Neptūno“ gretose“ – O. Pleikio kontrakto pratęsimu džiaugėsi klubo sporto direktorius Martynas Mažeika. 

Geriausias savo rungtynes puolėjas sužaidė prieš šalies čempionus, Vilniaus „Ryto“ komandą, o tą vakarą jis pelnė 17 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 25 naudingumo balus. 

„Klaipėda mano gimtasis miestas, o „Neptūnas“ visada buvo mano mėgstamiausias klubas, todėl noriu toliau kovoti dėl kiekvienos pergalės ir ginti savo miesto vardą. „Neptūnas“ pasiūlė tikrai geras sąlygas likti ir toliau tobulėti, o man apsispręsti sunku tikrai nebuvo“ – kalbėjo toliau Klaipėdos komandos garbę ginsiantis O. Pleikys.