„NEPTŪNAS“ STIPRINASI: KOMANDĄ PAPILDYS JERRY JOHNSONAS

2017.10.26

Klaipėdos „Neptūno“ klubas stiprinasi – vienerių metų sutartis pasirašyta su patyrusiu 183 cm amerikiečiu, prieš kelerius metus rungtyniavusiu Vilniaus „Lietuvos ryte“, įžaidėju Jerry Johnsonu.
Jis pakeis su „Neptūno“ komanda atsisveikinusį kitą amerikietį Malcolmą Armsteadą. Pastarasis su Klaipėdos klubu buvo sudararęs mėnesio sutartį.
„Kadangi turėjome galimybę, nusprendėme į komandą pasikviesti Jerry Johnsoną. Tikimės, kad šis patyręs, staigus žaidėjas įneš naujos energijos ir dar labiau sustiprins mūsų komandą, – situaciją aiškino „Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis.
– J. Johnsoną žinau nuo ankstesnių „Neptūno“ laikų, kai teko rungtyniauti prieš Kazachstano „Astanos“ ekipą. Tai gerų savybių turintis žaidėjas, kuris tikrai mums turėtų pagelbėti“, – pridūrė treneris.
astana
Galutines sutarties detalės su šiuo žaidėju dar antradienio vėlų vakarą, po Vokietijoje vykusių rungtynių su „MHP Riesen“ ekipa, derino tiek „Neptūno“ klubo vadovas Artūras Žalys, tiek sporto direktorius Donatas Zavackas.
„Kalbėjome su žaidėjais, agentais, vyko bendras darbas ir tai davė vaisių. Jau artimiausiomis dienomis į Klaipėdą turi atvykti mūsų komandos naujokas Jerry Johnsonas“, – džiaugėsi „Neptūno“ klubo vadovas A. Žalys.
J. Johnsonas per savo karjerą rungtyniavo Turkijos, Belgijos, Lietuvos, Kazachstano aukščiausiose lygose, atstovavo žinomus klubus, tarp kurių – Stambulo „Galatasaray“, Vilniaus „Lietuvos rytas“, Kazachstano „Astana“. Jis net priėmė dvigubą pilietybę ir vilkėjo Kazachstano rinktinės marškinėlius.
Į Klaipėdą naujasis „Neptūno“ legionierius iš JAV turėtų atvykti artimiausiomis dienomis.
Artimiausias rungtynes Klaipėdoje, „Švyturio“ arenoje, „Neptūnas“ žais spalio 28 dieną (šeštadienį) 17.20 val. su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa. Tai bus „Betsafe-LKL“ dvikova.
Vos spėję atsikvėpti po šių rungtynių, lapkričio 1 dieną (trečiadienį) 19 val. „Švyturio“ arenoje neptūniečiai FIBA Čempionų lygos rungtynėse susitiks su Gaziantepo „Gaziantep“ (Turkija) komanda.
Kada tiksliai debiutuos naujasis „Neptūno“ amerikietis dar nėra aišku.
astana1