„Neptūnas“ Strasbūre išbandė krepšinio lankus (nuotraukos)

2018.03.14

Šiandien 21.30 val. (Lietuvos laiku) Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai Strasbūre (Prancūzija) žais atsakomąsias FIBA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynes su Strasbūro SIG ekipa.
Neptūniečiai priešpiet išbandė Strasbūro arenos, kuri talpina 6000 sirgalių, krepšinio lankus, pasikartojo derinius ir paskutinius taktikos niuansus.
„Žinome tai, kad namuose SIG ekipą itin aktyviai palaiko savi sirgaliai ir čia kautis yra labai sunku, tačiau mes esame kovingai nusiteikę. Mūsų tikslai garbingai kautis ir bandyti iškovoti kelialapį į FIBA Čempionų lygos ketvirtfinalį“, – pabrėžė „Neptūno“ komandos vyr. treneris Kazys Maksvytis.
Priminsime, kad pirmąsias aštuntfinalio rungtynes, vykusias kovo 7 dieną Klaipėdoje, „Neptūnas“ laimėjo 5 taškų skirtumu – 73:68. Į kitą etapą pateks komanda, kuri per dvejas rungtynes surinks daugiau taškų. Taigi, „Neptūnui“ nėra būtina tik pergalė. Kelialapį į ketvirtfinalį garantuotų ir tai, jei neptūniečiai ir pralaimėtų, bet skirtumas negali būti didesnis nei 5 taškai.
Šias rungtynes nuo 21.30 val. (Lietuvos laiku) tiesiogiai iš Strasbūro transliuos LRT Kultūros kanalas.
Laimėjusi komanda FIBA Čempionų lygos ketvirtfinalyje kausis su Atėnų AEK ir Nymburko ČEZ poros nugalėtoja.