„Neptūno“ naujokas Jameel’as McKay’us šįvakar atvyks į Vilnių

2018.03.18

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai išvyko į Vilnių, kur šiandien nuo 17.20 val. kils į Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) mūšį su turnyrinės lentelės kaimynais Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkais. Rungtynes tiesiogiai iš Vilniaus transliuos BTV televizija.
Šiandien iš JAV į Vilnių atskris ir prie Klaipėdos „Neptūno“ ekipos sostinėje prisijungs 206 cm ūgio naujokas Jameel’as McKay’us. Su šiuo 25-erių ketvirtoje ir penktoje pozicijose galinčiu rungtyniauti žaidėju „Neptūnas“ pasirašė sutartį iki sezono pabaigos.
Jis „Neptūnui“ dvikovoje su „Lietuvos rytu“ nepadės. Jameel’o McKay’aus lėktuvas Vilniaus oro uoste nusileis tik 18.20 val. Jis su komanda susipažins po rungtynių ir kartu „Neptūno“ autobusu grįš į Klaipėdą.
„Šio vakaro varžovai – „Lietuvos ryto“ krepšininkai yra stiprūs, propaguoja agresyvų, fizinį krepšinį. Mums po dramatiškai susiklosčiusių rungtynių Prancūzijoje svarbu atsigauti psichologiškai. Vilniečiai turėjo daugiau laiko pasiruošti šioms rungtynėms. Be to, jie žais namuose, palaikomi savų sirgalių, tai taip pat jiems pliusas. „Lietuvos rytas“ yra dvikovos favoritas, tačiau mes nuleisti rankų tikrai nežadame, važiuojame kautis dėl pergalės“, – prieš išvykstant iš Klaipėdos pabrėžė „Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis.
„Neptūnui“ pirmą kartą šį sezoną teks kautis prieš abu buvusius savo komandos narius – Mindaugu Girdžiūnu ir traumą išsigydžiusiu Arnu Butkevičiumi.
„To nesureikšminame. Tiesiog bandysime laikytis savo žaidybinio plano, kautis taip kaip galime ir mokame, o kaip pavyks – pamatysime jau šįvakar“, – teigė K. Maksvytis.