„Neptūno” treniruotėje – svečiai iš Turkijos ir Vokietijos

2018.03.22

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkų treniruotėje lankėsi ir su žaidėjo profesija artimiau susipažinti panoro Klaipėdos Vydūno gimnazijos, Vokietijos Kionigsbruno gimnazijos bei Turkijos Antalijos mokyklos moksleiviai.
Į treniruotę sugužėjo daugiau nei pusšimtis mokinių. Jie įdėmiai stebėjo kaip neptūniečiai treniruojasi ir klauso trenerių nurodymų, o po treniruotės akis į akį pabendravo su savo pasirinktais žaidėjais bei gavo dovanų – tris krepšinio kamuolius su „Neptūno“ žaidėjų parašais.
„Ne paslaptis, kad antroji Lietuvos religija yra krepšinis. Būtent dėl šios priežasties Klaipėdoje viešėję moksleiviai nusprendė artimiau susipažinti su krepšininkų profesija ir atvyko susitikti su „Neptūno“ komanda. Galimybė atvykti į Klaipėdą Turkijos ir Vokietijos moksleiviams atsivėrė „Erasmus+“ programos dėka. Klaipėdiečiai taip pat pagal šią programą vyksta į užsienio šalis ir susipažįsta su profesionaliais sportininkais ar kitų profesijų atstovais. Mes nusprendėme svečiams pristatyti Klaipėdos komandą, – bcneptunas.lt sakė Vydūno gimnazijos moksleivis ir vienas iš šio susitikimo su „Neptūno“ žaidėjais iniciatorius Simas Skersys.
„Nesuklydome, kad kitų šalių moksleivius supažindinome būtent su „Neptūno“ krepšininkais. Svečiai liko sužavėti susitikimu – sužinojo daug įdomių ir asmeninių dalykų, kurių niekur neperskaitysi ir nepamatysi“, – pridūrė moksleivis.
Svečius nustebino tai, kad profesionalūs sportininkai – paprasti, draugiški ir itin šilti žmonės.
„Jie su mumis bendravo lyg su draugais, noriai atsakinėjo į pačius įvairiausius klausimus. Užvertėme neptūniečius „selfių” lavina ir dar gavome dovanų – „Neptūno“ komandos sporto direktorius Donatas Zavackas kiekvienos šalies atstovams įteikė po kamuolį su žaidėjų parašais. Taigi, „Neptūno“ vardas skambės Turkijos ir Vokietijos krepšinio aikštelėse“, – džiaugėsi S. Skersys, taip pat savanoriaujantis komandoje.
Įdomiu susitikimu su moksleiviais džiaugėsi ir neptūniečiai.
„Tokius dalykus visada vertiname tik teigiamai. Mes visada vaikus ir moksleivius skatinama užsiimti naudinga veikla – sportu, sveika gyvensena. Švietimas, bendravimas ir šiltas ryšys – itin reikalingi. Darydamas kažkam gerą pats žaidėjas įvertina, kas tas gėris yra. Svarbu duoti kažką gyvenime ne tik sau pačiam, bet ir kitiems“, – pabrėžė D. Zavackas.