Nerezultatyviose rungtynėse „Neptūno-Akvaservis“ pergalė

2020.12.03

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ Nacionalinėje krepšinio lygoje nerezultatyviose rungtynėse namuose rezultatu 64:53 (14:14, 15:7, 18:17, 17:15) įveikė Šilalės „Lūšies“ komandą ir iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui.
Rungtynes prasidėjo nerezultatyviai, po pirmų penkių minučių „Lūšis“ (6:9). Antroje pusėje po Osvaldo Mačernio tritaškio „Lūšis“ įgijo 6 taškų pranašumą, bet atkarpą 8-2 laimėję klaipėdiečiai išlygino rezultatą (14:14).
Antrajame kėlinyje komandoms sunkiai sekėsi rast kelių link varžovų krepšio, įpusėjus kėliniui „Lūšis dar turėjo minimalų pranašumą, tačiau tada „Neptūnas-Akvaservis“ vėl spurtavo po dviejų kėlinių įgijo 8 taškų persvara (29:21).
Po ilgosios pertraukos „Neptūnas-Akvaservis“ toliau iniciatyvą laikę savo rankose ir buvo įgiję 16 taškų pranašumą. Tada Laurynas Lučinskas ėmėsi traukti „Lūšies“ komandą  pelnęs antroje kėlinio dalyje 8 taškų ir padėjo Šilalės komandai sumažinti atsilikimą iki p taškų (47:38).
Ketvirtajame kėlinyje „Neptūnas-Akvaservis“ po Nojaus Mineikio dvitaškio įgijo 15 taškų pranašumą, per likusį laiką klaipėdiečiai išlaikė persvarą ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės rezultatu  64:53.
„Neptūnas-Akvaservis“: Nojus Mineikis 21 (8 atk. kam.), Gediminas Leščiauskas 13, Dovydas Romančenko 11 (7 atk. kam.), Adomas Sidarevičius 9.
Lūšis“: Laurynas Lučinskas 15, Osvaldas Mačernis 10 (8 atk. kam.), Justas Košys 9 (7 atk. kam.).