NIEKO NEKAINUOJA BŪTI „NEPTŪNO“ KOMANDOS DALIMI!

2018.03.01

Kiekvienas iš mūsų galime tapti Klaipėdos „Neptūno“ krepšinio komandos dalimi. Ir tai nieko nekainuoja – skirkite 2 procentus sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) „Neptūno“ krepšinio klubui ir prisidėkite prie pergalių bei savo gimtojo miesto garsinimo.
„Neptūno“ klubas verčia naują istorijos puslapį ir nori, kad visi mylintis „Neptūną“ ir Klaipėdos miestą taptų klubo dalimi ir padėtų žengti pirmyn. Kiekvieno Jūsų, mieli krepšinio sirgaliai, parama ir palaikymas – labai reikšminga ir įkvepianti judėti į priekį. Tik būdami vieningi ir susitelkę galime pasiekti didžiausių aukštumų. Būkime savo miesto ir savo komandos patriotais ir visi kartu kurkime tik šviesiomis spalvomis nuspalvintą „Neptūno“ istoriją“, – ragino „Neptūno“ klubo valdybos pirmininkas Sigitas Ambrazevičius.
Tiek jis, tiek „Neptūno“ klubo direktorius Vilius Sukonas prašo visų krepšinio sirgalių nepagailėti kelių minučių savo brangaus laiko ir užpildyti prašymą dėl 2 proc. GPM skyrimo „Neptūno“ krepšinio klubui.
„Sunkiausią klubo periodą jau išgyvenome – brendame iš skolų, buriame naujus rėmėjus, naują valdymo ir vadybos struktūrą, auginamės jaunuosius Klaipėdos krašto krepšininkus, nuolat įsiliejame į įvairius socialinius renginius. Tikimės, kad visi kartu artimiausu metu galėsime pasidžiaugti saldžiais šių pokyčių vaisiais, o sezonas bus vainikuotas naujomis klubo pergalėmis“, – teigė „Neptūno“ klubo direktorius V. Sukonas.
„Neptūno“ krepšinio klubas – vienas seniausių Lietuvoje, įkurtas 1964 metais ir sėkmingai gyvuojantis daugiau nei 50 metų. „Neptūno“ klubas per pastaruosius kelerius metus įsitvirtino tarp Lietuvos krepšinio lygos (LKL) lyderių ir sėkmingai varžosi Europos turnyruose.
Juk 2013 metais buvo pelnyti LKL bronzos medaliai, 2014 ir 2016 metais – LKL vicečempionų titulai, 2016 metais – bronziniai apdovanojimai Karaliaus Mindaugo taurės turnyre. Be to, 2014-2015 metų sezoną skambiai buvo debiutuota prestiziškiausiame Senojo žemyno krepšinio turnyre – Eurolygoje ir iškovotos net keturios pergalės. Nenuostabu, kad šie pasiekimai sukūrė naują krepšinio sirgalių kartą – vis dažniau 5,5 tūkstančio krepšinio aistruolių talpinanti „Švyturio“ arena būna sausakimša ir jau kelerius metus „Neptūno“ LKL rungtynės būna lankomiausios Lietuvoje.
Nepamirškime, kad šiemet „Neptūnas“ vienintelis iš Lietuvos krepšinio klubų, neskaitant Kauno „Žalgirio“, tęsia kovas ir gina mūsų šalies vardą tarptautiniame Europos krepšinio turnyro – FIBA Čempionų lygos atkrintamosiose varžybose. Jau kovos 7 dieną (trečiadienį) 19 val. „Švyturio“ arenoje neptūniečiai šio turnyro aštuntfinalyje kils į kovą su Strasbūro SIG (Prancūzija) ekipa.
Susitelkę it vienas tvirtas kumštis kovokime už Vakarų Lietuvą. Juk neptūniečiai FIBA Čempionų lygos turnyre gina ne tik Klaipėdos, bet ir visos mūsų šalies garbę. Parodykime svečiams iš Prancūzijos, jog čia – #Audringi Vakarai, kur visi krepšinio sirgaliai vieningai gina savo namų tvirtovę!
Taigi, kiekvieno Jūsų, mieli krepšinio sirgaliai, parama tik sustiprina mūsų komandą. Juk istoriją kuriame kartu.
Visą informaciją, kaip „Neptūnui“ galite skirti 2 proc. savo pajamų, rasite paspaudę ČIA.
„Neptūno“ krepšinio klubas dėkoja kiekvienam iš Jūsų!