Paaiškėjo „Neptūno“ varžovai Čempionų lygoje

2019.07.04

Ketvirtadienio popietę Šveicarijoje buvo ištraukti FIBA Čempionų lygos burtai, kurių metu Klaipėdos „Neptūnas“ sužinojo būsimo sezono varžovus.
Uostamiesčio ekipa pateko į D grupę, kurioje dar varžysis Renaldo Seibučio atstovaujama Saragosos „Tecnyconta“ (Ispanija), Salonikų PAOK (Graikija), Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija), Brindizio „Happy Casa“ (Italija) bei Dižono JDA (Prancūzija) krepšininkai.
D grupę dar papildys dvi komandos praėjusios atranką. Viena jų taps „Ventspils“ (Latvija), Sombathėjaus „Falco–Vulcan Energia“ (Vengrija) arba Oradijos CSM (Rumunija). Kita – Bonos „Telekom Basket“ (Vokietija), Bratislavos „Inter“ (Slovakija) arba Friburgo „Olympic“ (Šveicarija).
„Grupė gana stipri, – burtų rezultatus įvertino „Neptūno“ sporto direktorius Donatas Zavackas. – Gavome vieną stipriausių Ispanijos komandų, kuri praėjusį sezoną žaidė ACB lygos pusfinalyje ir puikiai ten pasirodė. Taip pat susitiksime su jau gana gerai pažįstama komanda „Bešiktaš“, su kuria teko susidurti ir ankstesniuose sezonuose.
Praėjusį sezoną įrodėme, kad ir iš stiprios grupės išeiti yra įmanoma, tad stengsimės ir kovosime dėl šio tikslo ir artėjančiame sezone.
Matome, kad Čempionų lyga tikrai nėra susilpnėjusi, tad kiekvienos rungtynės bus labai svarbios. Prognozuoju, kad į mūsų grupę pateks Ventspilio ir Bonos ekipos. Pastaroji žaidžia stipriame Vokietijos čempionate ir yra gana nenuspėjama ekipa, kuri gali labai gerai pasirodyti.“
„Grupėje turime tikrai stiprias komandas. Vis dėlto mūsų tikslas yra kiekvienose rungtynėse žaisti tik dėl pergalės, ypatingai – savų žiūrovų akivaizdoje namuose. Žinoma, žiūrint į komandas, tai užduotis patekti į kitą etapą nebus lengva, bet mes pabandysime“, – teigė naujasis „Neptūno“ treneris Tomas Rinkevičius.
Prieš burtų ceremoniją „Neptūnas“ buvo pagerbtas tarp šešių Čempionų lygos komandų, kurios visuose trijuose sezonuose pateko į atkrintamąsias varžybas, o uostamiesčio klubo sporto direktorius D. Zavackas prisidėjo prie pirmojo atrankos etapo burtų traukimo.