Pakeistos trejų „Neptūno“ rungtynių datos „Betsafe–LKL“ čempionate

2019.04.09

Šeštadienį Kaune turėjusios vykti rungtynės tarp Klaipėdos „Neptūno“ ir vietos „Žalgirio“ perkeltos į gegužės 9-ąją dieną.
Uostamiesčio ekipa sutiko su „Žalgirio“ prašymu pakeisti susitikimo datą, kad kauniečiai galėtų geriau pasiruošti Eurolygos ketvirtfinalio serijai su Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkais.
„Bendraudami su Pauliumi Motiejūnu ir Robertu Javtoku sutarėme, kad jei mes atsidurtume panašioje padėtyje, jie mums stengtųsi padėti, – LKL.lt sakė „Neptūno“ sporto direktorius Donatas Zavackas. – Jie mūsų paprašė nukelti rungtynes. Kadangi tai vienintelė Lietuvos komanda Eurolygoje, stengiamės padėti. „Žalgiris“ yra pakilime ir norime sudaryti sąlygas, kad kuo geriau pasirengtų Eurolygos kovoms.“
Taip pat pakeistos dar dviejų „Neptūno“ mačų datos. Dvikova Prienuose su „Skycop“ iš gegužės 1-osios perkelta į gegužės 2-ąją, tuo metu Klaipėdoje susitikimas su „Šiauliais“ vyks ne gegužės 4-ąją, kaip buvo planuota, o gegužės 5-ąją dieną.
Jau rytoj Kazio Maksvyčio auklėtiniai „Švyturio“ arenoje priims lentelės kaimyną Vilniaus „Rytą“. Principinėje dvikovoje klaipėdiečiams reikalingas gausis sirgalių palaikymas. #AšIrTuMėlynoKraujo