Pasiruošimą sezonui pradedantis „Neptūnas“ pristato jubiliejinį logotipą

2019.08.15

Šiandien startuoja Klaipėdos „Neptūno“ pasiruošimas sezonui, kuris yra jubiliejinis – 55-asis. Šia proga buvo pakeistas ir uosamiesčio ekipos logotipas.
„Neptūnas“ jau 55-erius metus dovanoja emocijas ne tik klaipėdiečiams, bet ir visiems mylintiems mūsų komandą, – kalbėjo „Neptūno“ direktorius Vilius Sukonas. – Švenčiant tokią gražią sukaktį, norime sirgaliams pristatyti šventinį logotipą, kuriuo galėsime džiaugtis tik šį sezoną.“
„Kuriant jubiliejinį logotipą, buvo nuspręsta nuimti papildomas spalvas ir dalį detalių, kad visas dėmesys būtų sutelktas į švenčiamo jubiliejaus skaičius, – apie šventinį logotipą pasakojo jo kūrėja Vida Truikytė. – Nenorėjau per toli nukrypti nuo originalo, o skaitmenis išlaikyti logotipo viduje. Taip gimė idėja originaliame logotipe esančias šakes sujungti su skaitmenimis.“
Buvo parinktas baltas švarus fonas liedžiantis aiškiai matyti švenčiamo jubiliejaus metus, o pats logotipas paruoštas iš dviejų mėlynos spalvos atspalvių: nuo tamsiai iki šviesiai mėlynos. Mėlynų spalvų perėjimas, išlaiko skydo įvaizdį, tuo pačiu jį truputėli sušvelnindamas ir suteikdamas labai lengvą 3D iliuziją. Taip logotipas aiškiai pateikia žinią apie švenčiamą klubo jubiliejų bei prisitaiko prie komandos sirgalių pamėgtos frazės „mėlynai balti“.
Pasirengimą sezonui pradėjęs „Neptūnas“ sužais keletą draugiškų mačų, o už penkių savaičių, rugsėjo 21-ąją dieną, klaipėdiečių laukia pirmasis oficialus sezono mūšis – į „Švyturio“ areną atvyks Utenos „Juventus“ ekipa.
Naujojo „Neptūno“ sezono abonementus galite įsigyti: https://bit.ly/2HJ1V7Z