Paskutinėse reguliaraus sezono rungtynėse „Neptūnas” išvargo pergalę Vilniuje

2021.03.07

Klaipėdos Neptūnas reguliarųjį sezoną baigė po sunkios kovos nugalėjęs Vilniaus Kirbirkšties-MRU” komandą rezultatu 65:62 (19:16, 16:14, 13:12, 17:20).
Rungtynes kiek sunkiau pradėjusios „Neptūno” merginos antroje pirmojo kėlinio pusėje įjungė aukštesnę pavarą. Spurtavusios 9:0, klaipėdietės persvėrė rungtynių rezultatą savo naudai (19:16). Puikiai į žaidimą nuo atsarginių žaidėjų suolelio įsiliejusi Ligita Tamutytė per kelias minutes pelnė 7 taškus.
Vos šešių žaidėjų rotacija pirmoje rungtynių pusėje besivertusęs Klaipėdos Neptūnas” užtikrintai kontroliavo rungtynes ir laikė saugų pranašumą antrajame kėlinyje. Ketvirčio pabaigoje Ligita Tamutytė pelnė 2 taškus ir atstatė 8 taškų pranašumą savo komandai, bet paskutinę kėlinio sekundę, Aistė Radzevičiūtė švystelėjo tolimą metimą ir prieš ilgąją pertrauką skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 5 (35:30).
Trečiajame kėlinyje Kibirkštis-MRU” kilo į šturmą ir joms pavyko ne tik sumažinti, bet taip pat ir po Gerdos Raulušaitytės dvitaškio metimo persverti rezultatą savo naudai (41:42). Visgi ilgai pirmauti vilnietėms nepavyko. Klaipėdos Neptūnas” surengė 12:0 spurtą ir vėl galėjo kiek lengviau atsikvėpti (53:42).
Ketvirtojo kėlinio pabaigoje vilnietės ir vėl pradėjo rodyti dantis. Iki susitikimo pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei 3 minutes, Ugnė Sirtautė pataikė dvitaškį metimą ir atslikimą sumažino iki 2 taškų (60:58), bet tada savo žodį tarė patyrusi snaiperė Agnė Černeckytė, kuri smeigė šaltakraujišką tritaškį metimą ir atstatė Neptūnui” 5-ių taškų persvarą (63:58).
Rungtynių pabaigoje klydusios Neptūno” krepšininkės suteikė kelis šansus kabintis už pergalės savo varžovėms, bet varžovių dovanomis nepasinaudojusios vilnietės liko nieko nepešusios.
Klaipėdos Neptūnas”: Andra Gabalytė 16 (10 atk.kam), Ligita Tamutytė 15, Ionna Mckenzie 14 (17 atk.kam), Agnė Černeckytė 13.
Vilniaus Kibirkštis-MRU”: Gerda Raulušaitytė 17, Ugnė Sirtautaitė 12, Dominyka Gerkytė 11, Gabrielė Sederevičiūtė 10.