Paskutinių sekundžių trileryje „Neptūno-Akvaservis“ pergalė

2022.02.17

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ svečiuose 74:73 (16:21, 17:14, 21:21, 20:17) nugalėjo Joniškio „Delikatedą“.
Rungtynes prasidėjo greitomis atakomis ir sužaidus pusė kėlinio „Neptūnas-Akvaservis“ pirmavo 3 taškų skirtumu. Vėliau „Delikatesas“ spurtavo ir iki pirmojo kėlinio pabaigos įgijo 5 taškų pranašumą 16:21.
Antrajame kėlinyje „Delikatesas“ laikė žaidimo kontrolę savo rankose, o tai leido įpusėjus kėliniui padidinti persvara iki 8 taškų. Nuo to momento „Neptūnas-Akvaservis“ spurtavo 8:0 ir išlygino rezultatą. Kėlinio pabaigoje dvitaškį realizavę šeimininkai į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami rezultatu 33:35.
Po ilgosios pertraukos „Delikatesas“ įgijo 8 taškų persvara. Komandoms keičiantis tiksliomis atakomis šeimininkams pavyko dar labiau padidinti skirtumą, bet Oskaro Pleikio ir Gabrieliaus Mažeikos tolimi metimai leido sumažino skirtumą iki 4 taškų. Likus žaisti 40 sekundžių po Radvilo Kneižio baudos metimo skirtumas sumažėjo iki 1 taško. Per likusį laiką komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir „Delikatesas“ pirmavo  54:56
Ketvirtajame kėlinyje „Neptūnas-Akvaservis“ po Luko Kreišmonto dvitaškio su pražanga išsiveržė į priekį. Visgi šeimininkai greitai susigrąžino iniciatyvą ir įpusėjus kėliniui pirmavo 5 taškais. Per 2 minutes Oskaras Pleikys pelnė 7 taškus paeiliui ir išvedė klaipėdiečius į priekį 2 taškais. Likus žaisti minutę  „Delikatesas“ po Darion Rackley taiklių baudos metimų išsiveržė į priekį. Likus 30 sekundžių Lukas Kreišmontas realizavo dvitaškį su pražangą ir klaipėdiečiai įgijo minimalų pranašumą. Paskutinėje atakoje „Delikatesas“ nepataikė dvitaškio ir „Neptūnas-Akvaservis“ šventė pergalę rezultatu 74:73.
„Neptūnas-Akvaservis“: Oskaras Pleikys 27 (14 atk. kam.), Lukas Kreišmontas 16, Matas Vaitkus 11, Gabrielius Mažeika 9.
„Delikatesas“: Darion Rackley 16, Donnell Cagers 14, Laurynas Balkūnas ir Nedas Kancleris po – 13.