Permainingame mūšyje „Neptūno-Akvaservis“ pergalė

2021.01.26

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ namuose rezultatu 88:72 (21:15, 27:22, 7:21, 33:14) nugalėjo Vilkaviškio „Perlo“ komandą.
Nuo rungtynių pradžios pirmavęs „Perlas“ įpusėjus pirmajam kėliniui turėjo 5 taškų pranašumą (8:13). Antroje kėlinio dalyje klaipėdiečiai geros gynybos dėka varžovams leido pelnyti tik 2 taškus. Matas Vaitkus pelnė 7 taškus, po tritaškį pridėjo Nojus Mineikis ir Gabrielius Mažeika, o „Neptūnas-Akvaservis“ išsiveržė į priekį rezultatu  21:15.
Antrajame kėlinyje šeimininkai toliau sėkmingai realizavo tritaškius metimus ir padidino persvara iki 18 taškų (38:20). Vėliau „Perlo“ komandą į priekį pastūmėjo sėkmingas Pauliaus Danusevičiaus ir Martyno Linkevičiaus žaidimas, kurie pelnė 15 taškų ir padėjo sumažinti skirtumą 48:37.
Iki ilgosios pertraukos klaipėdiečiai realizavo 10 iš 22 mestų tritaškių, o „Perlas“ įmetė 3 iš 10 tritaškių metimų.
Po ilgosios pertraukos klaipėdiečiai taškus rinko tik baudų metimais, o tuo pasinaudojęs „Perlas“ sumažino atsilikimą iki 6 taškų. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti tris minutes „Perlas“ išlygino rezultatą, o po taiklaus Manto Šerkšno tritaškio Vilkaviškio ekipa po trijų kėlinių pirmavo 3 taškais  (55:58).
Lemiamą ketvirtį „Neptūnas-Akvaservis“ pradėjo spurtu 22-5, kurį iniciavo Adomas Sidarevičius, taip leisdamas įgyti 14 taškų persvara. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti dvi minutes „Perlo“ komanda buvo sumažinusi skirtumą iki 10 taškų, bet Lukas Kreišmontas pelnė 9 taškus ir įtvirtino klaipėdiečių pergalę rezultatu 88:72.
„Neptūnas-Akvaservis“: Adomas Sidarevičius 15, Lukas Kreišmontas (7 atk. kam.) ir Gabrielius Mažeika po – 14, Matas Vaitkus ir Gediminas Leščiauskas po – 12.
„Perlas“: Martynas Linkevičius 26 (7 atk. kam.), Paulius Danusevičius ir Edgaras Stanionis po – 12.