Permainos krepšinio klube „Neptūnas“

2023.02.27

2023 m. vasario 27 d. pranešimas žiniasklaidai

Naujuosius metus Klaipėdos „Neptūnas“ pradėjo ne tik pasikeitimais dalininkų gretose, bet taip pat ir administracijoje. 

Dalininkų gretas praėjusių metų antroje pusėje šalia Sigito Ambrazevičiaus, Mariaus Girčio, Vytauto Lygnugario, Arūno Tumos ir Vido Augaičio papildė ir Klaipėdos miesto savivaldybė, kuri nuo šiol turi 9 iš 20 klubo dalių. Įstaigos direktoriaus pareigose Sigitą Ambrazevičių, dalininkų susirinkimo sprendimu, nuo sausio 13 d. pakeitė Vilius Sukonas, kuris laikinai eiti pareigas paskirtas iki įvyks konkursas į įstaigos direktoriaus pareigas. Praėjusių metų pabaigoje pakeitus uostamiesčio komandos įstatus, buvo  išrinkta klubo valdyba, kurią sudaro: Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis, Klaipėdos miesto savivaldybės finansų skyriaus vedėja Kristina Petraitienė ir dalininkų atstovas Marius Girčys, kuris taip pat išrinktas ir valdybos pirmininku.

 Intensyviai bendradarbiaujant su Klaipėdos miesto savivaldybe buvo parengtas 3 metų Klaipėdos „Neptūno“ finansinis planas (biudžetas) ir 2023-2025 metų strateginis veiklos planas, kuriuos nuosekliai vykdant bus siekiami klubo tikslai, įgyvendinant uždavinius ir priemones jiems pasiekti bei subalansuojant su klubo finansiniais ištekliais. Kartu iškeltas siekis iš uždirbtų pajamų nuosekliai mažinti klubo ankstesnių metų įsiskolinimus. Planuojamas metinis biudžetas: 2023 m. – 2,27 mln. eur, 2024 m. – 2,33 mln. eur, 2025 m. 2,54 mln. eur. 

Siekiant sėkmingai plėtoti piramidę, į komandą grįžta legendinis „Neptūno“ žaidėjas Martynas Mažeika, jis nuo kovo 1 d. skiriamas į sporto direktoriaus pareigas.

Norintys komandą palaikyti dar stipriau nuo šiol yra kviečiami į naująją Shop | BC Neptūnas elektroninę parduotuvę, kurioje galės įsigyti originalios bei oficialios savo mylimos komandos atributikos. Dėkojame visiems sirgaliams, ištikimai palaikantiems komandą!

Daugiau ir išsamesnės informacijos savo gerbėjams ir visuomenei apie šio ir būsimų sezonų planuojamą biudžetą, komandai ir organizacijai keliamus tikslus, žaidėjų komplektacijos procesus, klubo valdymo struktūrą, bendruomenės būrimo veiklas pateiksime spaudos konferencijoje, į kurią žiniasklaidos atstovus kviečiame kovo 1 d., 12.00 val., Amberton viešbučio (Naujojo Sodo g. 1A, 92118) VIP konferencijų salę, esančią K raidės 20-ame aukšte.