Pilnai sukomplektuotai „Neptūno“ moterų komandai keliami dideli tikslai

2020.10.08

Geros naujienos Klaipėdos „Neptūno“ moterų krepšinio komandoje. Pagaliau pilnai suformuota komanda išsirinko kapitonę Ligitą Tamutytę ir „Huawei Moterų lygos“ sezoną atidarė galinga pergale prieš „Šiaulių“ komandą.
Šiandien „Neptūno“ klubas padėjo paskutinį parašą ant sutarties su Gintare Paulauskaite. 25 m. amžiaus 185 cm. ūgio G.Paulauskaitė ketverius metus atstovavo Kauno „Aistėms-LSMU”,  su kuriomis  tapo šalies čempionėmis bei iškovojo Karalienės taurę, o Baltijos čempionate – pasidabino sidabro medaliais. Praeitą sezoną krepšininkė vilkėjo „Šiaulių” moterų komandos geltonus marškinėlius. Kretingiškė G.Paulauskaitė, Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) renka po 9 taško ir atkovoja po 6,1 kamuolio bei perima po 1,2 kamuolio.
„Gintarę norėjau matyti komandoje jau nuo liepos mėnesio, kai pradėjau formuoti komandą. Kviečiau ją prisijungti kelis kartus, bet ji buvo išvykusi į Kauną ir planavo baigti krepšininkės karjerą. Viduje tikriausiai kankino dvejonės ir atėjus rudeniui trauka krepšiniui  vis dėlto nugalėjo. Pirmiausia ji kreipėsi į mane, nes norėjo grįžti į Klaipėdą. Džiaugiuosi, kad ji yra mūsų komandoje, nes aš žinau jos galimybes, kokia ji yra žaidėja ir manau ji tinka prie to modelio, kokį aš krepšinį propoguoju, todėl ji turėtų įsipaišyti į tą bendrą paveikslą“, –  apie G.Paulauskaitės prisijungimą džiaugėsi vyriausiasis treneris Dalius Ubartas.
Rugsėjo 26 dieną į Lietuvą iš Jungtinių Amerikos valstijų atskrido ir sezonui sutartį pasirašė amerikietė Ionna McKenzie. 24 m. amžiaus 188 cm. ūgio centro puolėja paskutinius ketverius metus atstovavo Teksaso technikos universiteto moterų komandą. Po pirmų rungtynių Moterų lygos čempionate per 17 minučių vidutiniškai renko po 5 taško, atkovojo po 8 bei perėmė po 2 kamuolio.
Nuotrauka: Eglė Sabaliauskaitė
„Ieškojome tokios žaidėjos, kuri būtų vienas iš pagrindinių ramščių gynyboje ir sustiprintų kovą dėl atšokusių kamuolių. Ionna yra labiau specializuota. JI gal ir nebus iš tų žaidėjų, kuri pelnys daug taškų, bet ji geba atlikti tą visą juodą darbą gynyboje ir sėkmingai kovoti dėl atšokusių kamuolių. Jos su Gintare yra priešingybės, bet tai išplečia mūsų galimybes ir mes galime remtis tiek Gintare puolime, tiek Ionna gynyboje“, – apie Ionnos McKenzie paieškas tinklalapiui „bcneptunas.lt“ pasakojo D.Ubartas.
Praeitą savaitę neptūnietės namų rungtynėse 80:34 (21:11, 18:8, 17:16, 24:9) užtikrintai įveikė „Šiaulių“  krepšininkes. O jau šį šeštadienį pirmosios išvykos rungtynės su Kauno „Aistės-LSMU“ komanda.
Nuotrauka: Eglė Sabaliauskaitė„Atsakingai ir intensyviai ruošiamės rungtynėms su Kauno „Aistės-LSMU“, nes suprantame, kad tai bus tikrasis mūsų komandai jėgų išbandymas. Šeštadienį laukia rimta kova ir manau, bent iš šono niekuom nenusileidžiame. Svarbiausias dalykas, kad žaidėjos atlaikytų psichologiškai, nes praeitą sezoną jos visus kartus pralaimėjo prieš jas, bet šiai dienai viskas yra pasikeitę ir reikia tik susitvarkyti su psichologija ir turime visus šansus laimėti Kaune“, – apie šeštadienio rungtynes mintimis dalinosi vyriausiasis treneris.