Pirmąją sezono pergalę „Neptūnas-Akvaservis“ iškovojo Molėtuose

2019.10.06

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (1-1) iškovojo pirmąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai išvykoje 79:73 (25:16, 18:19, 16:16, 20:22) palaužė „Ežerūno“ (0-2) krepšininkus.
Uostamiesčio ekipą į pergalę vedė veteranas Vytautas Šarakauskas, per 31 minutę pelnęs 25 tašką (5/8 trit.) atkovojęs 10 ir perėmęs 1 kamuolį, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus.
Šiame pergalingame mače klaipėdiečiai pataikė 10/23 tritaškių (43%), tuo metu varžovai – 3/11 (23%).
Įpusėjus pirmajame ketvirčiui Klaido Metrikio ir Vytauto Šarakausko pastangomis klaipėdiečių pranašumas siekė 9 taškus (15:6), antroje kėlinio dalyje komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir klaipėdiečių pranašumas liko nepakitęs (25:16)
Antrojo ketvirčio viduryje Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai įgijo dviženklę persvara 37:26, tačiau Igno Lukošiaus pastangomis „Ežerūno“ krepšininkai iki kėlinio pabaigos sušvelnino rezultatą 43:35.
Per pirmuosius du kėlinius „Neptūnas-Akvaservis“ nesustabdė vidurio puolėjo Igno Lukošiaus, kuris pelnė 24 taškus bei atkovojo 9 kamuolius.
Po ilgosios pertraukos uostamiesčio ekipa stabtelėjo – persvara sumenko iki 1 taško (47:46), tačiau tuomet „Neptūnas-Akvaservis“ ėmė realizuoti vieną metimą po kito, spurtavo 9:2 ir kėlinį užbaigė pirmaudami (59:51)
Likus žaisti 90 sekundžių „Ežerūno“ krepšininkai priartėjo iki 4 taškų, tada Adomas Sidarevičius pelnė du taškus, kitoje atakoje „Ežerūnas“ prarado kamuolį, o Klaidas Metrikis pelnė du taškus su pražangą, taip įtvirtindamas pirmąją „Neptūno-Akvaservis“ pergalę (79:73).
Kitas rungtynes uostamiesčio ekipa žais spalio 10-ąją, ketvirtadienį, namuose priimdama Telšių klubą.
„Neptūnas-Akvaservis“: Vytautas Šarakauskas 25 (10 atk. kam.), Klaidas Metrikis 16, Herkus Kumpys 9 (6 atk. kam.).
„Ežerūnas“: Ignas Lukošius 30 (13 atk. kam.), Rokas Gadiliauskas 11, Rokas Jukonis 8.