Pirmadienį startuoja bilietų prekyba į „Betsafe-LKL“ čempionato „Neptūno“ pirmąsias rungtynes

2020.09.11

Krepšinio išsiilgę Klaipėdos „Neptūno“ sirgaliai jau kitą savaitę galės įsigyti bilietus į namų rungtynes „Švyturio“ arenoje.
Dėl nuolat besikeičiančios situacijos dėl COVID-19, artėjančiame 2020-2021 sezone abonementais prekiaujama nebus. Įsigyti pavienius bilietus galėsite tik į artimiausias rungtynes internetu – kakava.lt. Kasose bilietų pardavimas nebus vykdomas.
Bilietų prekyba į „Betsafe-LKL“ čempionato pirmąsias rungtynes prasidės pirmadienį, rugsėjo 14 d., 12:00 val. internetu, bilietų platintojo internetinėje svetainėje kakava.lt. Praėjusio sezono „Neptūno“ abonementų savininkams taikoma 40% nuolaida bilietams į namų rungtynes iki Naujųjų metų.
Turintiems laimėtus sertifikatus abonementams bei aplankiusiems visas praeito sezono „Neptūnas-Akvaservis“ ir „Neptūno“ moterų krepšinio komandų rungtynes, prašome rašyti elektroniniu paštu info@kkneptunas.lt ir laiške pridėti sertifikato arba lankomumo knygutės nuotraukas.
Remiantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) saugumo reikalavimų, į rungtynes visos sėdėjimo vietos bus parduodamos laikantis saugaus atstumo, įskaitant ir šeimos narius.
Rungtynių vietoje asmenims, vyresniems nei 6 m., privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančią apsaugos priemonę, išskyrus žmonėms turintiems negalią, jei dėl savo sveikatos būklės negali jų dėvėti arba jų dėvėjimas galėtų pakenkti negalią turinčiojo sveikatai.
Valgyti ir gerti leidžiama bus tik tam skirtose maitinimo zonose, maistą ir gėrimus į tribūnas įsinešti draudžiama.
Rekomenduojame dezinfekuoti rankas, laikytis socialinio 1 m atstumo tarp lankytojų, atsiskaityti kortele arba kitais skaitmeniniais būdais.
Asmenys, kurie bus karščiuojantys, infekcinėmis ligomis sergantys ir asmenys, kuriems galioja privaloma izoliacija bei be apsaugos kaukių į rungtynes nebus įleidžiami.
Remiantis „Betsafe-LKL“ čempionato dalyvių reagavimo į pandemiją gaires komandos žaidėjams rekomenduojama kiek įmanoma vengti žmonių minios ar per daug priartėjusių žmonių. Norėdami apsaugoti komandos žaidėjus ir sirgalius, norime informuoti, kad „Neptūno“ žaidėjai negalės aktyviai dalyvauti renginiuose ar socialiniuose projektuose, kurie buvo numatyti.
Taip pat, norime paprašyti ir gerbti krepšininkų pasirinkimą atsiriboti nuo artimesnio kontakto su sirgaliais po rungtynių. Saugokime save ir vieni kitus!
2020/21 metų „Betsafe-LKL“ čempionatą „Neptūnas“ pradės rugsėjo 18 dieną Klaipėdoje, savo sirgalių akivaizdoje, kur susitiks su „Dzūkijos“ komanda.