Pirmoje sezono išvykoje – dar viena triuškinama „Neptūno“ pergalė

2021.11.27

Daugiau nei užtikrintą pergalę iškovojo Klaipėdos „Neptūnas“ (6/0) „Douglas“ Baltijos moterų lygoje. Antras rungtynes iš eilės prieš Daugpilio universiteto komandą žaidusios klaipėdietės triumfavo rezultatu 41:97 (6:21, 9:21, 12:23, 14:32).
Susitikimas prasidėjo apylygiai, abi komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis. Visgi amerikietės Savannos Plentovich vedamas „Neptūnas“ jau pirmajame kėlinyje pabėgo į priekį, o po pirmojo ketvirčio įgijo 15 (6:21) taškų persvarą.
Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė – uostamiesčio klubas didino pranašumą. Puikiai į žaidimą įsiliejo kita Klaipėdos ekipos legionierė, Maisa Dias, kurios vedamas „Neptūnas“ antrajame kėlinyje praleido tik 9 taškus, o įmetė 21.
Pirmoje rungtynių dalyje geriausiai žaidė jau minėtos legionierės M. Dias ir S. Plentovich atitinkamai pelniusios 12 ir 10 taškų.
Persvara galėjo būti ir didesnė, bet tai padaryti nepavyko dėl prasto tritaškių pataikymo (4/14).
Po ilgosios pertraukos, turėdamos milžinišką persvarą, Andros Gabalytės auklėtinės toliau klojo pamatus užtikrintai pergalei pasiekti. 12:0 spurtą ketvirčio pradžioje surengęs „Neptūnas“ susikrovė 39 taškų pranašumą, o pirmuosius taškus varžovėms leido pelnyti sužaidus 5 minutes. Kiek atsipalaidavusios ir vadeles atleidusios Klaipėdos krepšininkės trečiajame kėlinuke praleido 13 taškų, tačiau ir pačios įmetė 23.
Kaip ir trečiąjį, taip pat ir ketvirtąjį kėlinį Klaipėdos ekipa pradėjo spurtu – tik šįkart jis buvo 7:0. Prošvaiščių pasiekti pergalę neturėjusi Daugpilio ekipa kovojo iki rungtynių pabaigos, tačiau rungtynių nugalėtojas buvo aiškus.   
Klaipėdos „Neptūnas“: Savannah Plentovich 23 (7 atk.kam, 4 per. kam), Maisa Dias 19 (9 atk.kam), Agnė Černeckytė 17, Dominyka Paliulytė 11 (6 rez.perd), Alison Zalin 4 (14 atk.kam).
Daugavpils Universitate: Valerija Lovkina 13 (7 atk.kam), Valerija Baranovska 11 (7 atk.kam), Kristine Egle 7 (6 atk.kam).