Po ilgosios pertraukos spurtavęs „Neptūnas-Akvaservis“ įveikė „Vytį-VDU“

2023.01.07

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ namuose rezultatu 76:63 (16:19, 23:16, 22:9, 15:19) nugalėjo Šakių „Vytį-VDU“.

Nuo rungtynių pradžios vykom lygi kova, nei vienai komandai nepavyko susikurti didesnio pranašumo. Vėliau komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, bet kėlinį svečiai užbaigė pirmaudami rezultatu 16:19.

Antrąjį kėlinį „Neptūnas-Akvaservis“ pradėjo gera gynyba ir per 4 minutes sugebėjo susikrauti 7 taškų pranašumą. „Šilutei“ buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 2 taškų, bet Mato Repšio ir Gedimino Leščiausko vedami klaipėdiečiai į ilgąją pertrauka išėjo pirmaudami 4 taškų persvara 39:35.

Po ilgosios pertraukos „Neptūnas-Akvaservis“ greitai įgijo dviženklį pranašumą. Vėliau Jono Paukštės ir Gedimino Leščiausko duetas leido klaipėdiečiams padidinti skirtumą iki 19 taškų, bet iki kėlinio pabaigos svečiai skirtumą sumažino 61:44.

Paskutiniame ketvirtyje „Neptūnas-Akvaservis“ kontroliavo žaidimo eigą, vienu metu pirmavo 25 taškų skirtumu. Bet rungtynių pabaigoje „Vytis-VDU“ sumažino atsilikimą, bet pergalės iš rankų klaipėdiečiai nepaleido ir šventė pergalę rezultatu 76:63.

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Repšys 24, Gediminas Leščiauskas 15, Kristupas Keinys (10 atk. kam.) 11.

„Vytis-VDU“: Rokas Mačiulis 13, Augustinas Mikštas ir Simonas Kriaučiūnas po – 11.