Pokyčiai „Neptūnas-Akvaservis”: T.Gaidamavičių laikinai keičia Audrius Mineikis

2020.02.06

Pokyčiai Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ komandoje: į Klaipėdos „Neptūno“ komandą pakviestą Tomą Gaidamavičių iki sezono pabaigos keičia laikinuoju vyriausiuoju treneriu paskirtas Audrius Mineikis.
„Viskas vyko labai staigiai ir mes turėjome vos kelias dienas sprendimui priimti. Bet dabar galime pasidžiaugti, jog Audrius perima vyriausiojo trenerio pareigas iš Tomo, nes Audrius pažįsta daug komandos žaidėjų, žino komandos žaidimo braižą. Kalbant apie Tomą, jam jau buvo laikas kilti ir jis savo darbu pastaraisiais metais jau tai įrodė. Dubleriuose per paskutinius tris metus įdirbis buvo padarytas milžiniškas. Na, o Audriui Mineikiui mes taip pat buvome numatę vietą dublerių komandoje, nes jis taip pat yra iš „Neptūno“ piramidės ir buvo tik laiko klausimas, kada pastarasis kils karjeros laiptais“, – tinklalapiui „bcneptunas.lt“ kalbėjo klubo sporto direktorius Dainius Vaitelis.
Tomas Gaidamavičius Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ gretose vyriausiuoju komandos treneriu dirbo nuo 2017 metų, o šį sezoną jo vadovaujama komanda „Vikinglotto-NKL“ pirmenybėse iškovojo 20 pergalių ir patyrė 11 pralaimėjimų.
Audrius Mineikis – buvęs krepšininkas, gerai pažįstamas veidas krepšinio padangėje. Profesionalo karjerą pradėjo būtent Klaipėdos „Neptūno“ komandoje, taip pat atstovavo Kėdainių „Nevėžį“, Utenos „Juventus“ Lietuvos krepšinio lygoje.
Trenerio karjerą A.Mineikis pradėjo Gargžduose, kur pastaroji komanda žaidė Regionų krepšinio lygoje.
Prieš perimdamas Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ vyriausiojo trenerio pareigas, A.Mineikis treniravo dar vieną „Neptūno“ piramidės komandą, Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“, kuri žaidė Regionų krepšinio lygoje.
Taip pat verta paminėti, kad vasarą naujasis „Neptūnas-Akvaservis“ strategas talkino Tomui Gaidamavičiui vaikinų jaunių U18 rinktinei, todėl pažįsta daug „Neptūnas-Akvaservis“ krepšininkų, žino jų galimybes.