Pranešimas dėl S.Galdiko politinės veiklos

2020.07.14

Klaipėdos „Neptūno“ komandos kapitonas Simas Galdikas bandys siekti vietos Lietuvos Respublikos Seime. Liepos mėnesį Darbo partijos suvažiavime jo kandidatūra buvo patvirtinta Klaipėdos Baltijos rinkimų apygardoje.

Klaipėdos krepšinio klubas „Neptūnas“ yra politiškai neutrali organizacija ir nepriklauso ar neremia kokios nors vienos politinės jėgos ar kandidatų. Klubas atsiriboja nuo bet kokių Simo Galdiko veiksmų ir sprendimų, kurie yra priimami ir susiję su politine veikla.

Gerbiame Simo apsisprendimą ir norą savo ateitį sieti su politika. Negalime įtakoti ar kitaip žaboti jo pasirinkimų. Su juo esame pasirašę dvejų metų kontraktą ir tikimės, kad Simas, visų pirma, parodys atsidavimą aikštelėje ir sirgaliams“– tinklalapiui „bcneptunas.lt“ sakė klubo sporto direktorius Dainius Vaitelis.

Būdamas krepšininku galiu tik paremti iniciatyvas, išreikšti savo nuomonę, gal būt būti išgirstas mane sekančių žmonių. Būdamas Seime galiu betarpiškai prisidėti prie pokyčių mūsų valstybėje, nes tik čia kuriami įstatymai, už juos balsuojama, tik čia galiu problemas, apie kurias nuolat girdžiu, spręsti sistemiškai. Mano pasirinkimas yra visiškai nesusijęs su krepšinio ,,Neptūnas” klubu, tai mano asmeninis pasirinkimas ir jokiu būdu niekada nekenkčiau klubui ir jo reputacijai. Priešingai, kai baigsiu karjerą noriu išlikti šalia ir prisidėti prie jo gerovės, kad klubas pasiektų tas aukštumas, kuriuose kadaise buvome“– tinklalapiui „bcneptunas.lt“ sakė „Neptūno“ komandos kapitonas Simas Galdikas.

S.Galdikas su pertraukomis Klaipėdos miesto komandoms atstovavo 12 sezonų, o pastaruosius du sezonus nešiojo „Neptūno“ kapitono raištį.

Praėjusį LKL sezoną 203 cm ūgio ir 113 kg svorio centras fiksavo po 6,3 taško bei 2,6 atkovoto kamuolio, tuo metu Čempionų lygoje – 8,4 taško, 5,3 atkovoto kamuolio bei 11,5 naudingumo balo.

Klaipėdos „Neptūnas“ su 33-ejų vidurio puolėju Simu Galdiku pasirašęs kontraktą iki 2022-ųjų metų.