Pratesimo pareikalavusioje dramoje „Neptūno-Akvaservis“ nesėkmė

2021.12.04

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ svečiuose rezultatu 92:97 (21:23, 18:27, 28:18, 19:18, 6:11) turėjo pripažinti Kauno r. „Atleto“ pranašumą.
Rungtynes „Neptūnas-Akvaservis“ pradėjo pataikydamas tris tritaškius ir išsiveržė į priekį 4 taškais. Visą kėlinį klaipėdiečiai šeimininkams neleido išsiveržti į priekį, bet paskutinę kėlinio sekundė tritaškį realizavo Arijus Adomauskas ir „Atletas“ turėjo dviejų taškų persvara 21:23.
Antrąjį ketvirtį „Neptūnas-Akvaservis“ greitai išlygindamas rezultatą, o sužaidus 4 minutes pirmavo trimis taškais. Tada Martynas Linkevičius iniciavo „Atleto“ spurtą 2:18 ir įgijo 13 taškų persvara. Iki ilgosios pertraukos klaipėdiečiams nepavyko sumažinti atsilikimo nuo varžovų ir „Atletas“ pirmavo rezultatu 39:50.
Po ilgosios pertraukos „Neptūnas-Akvaservis“ pirmais trimis taikliais tritaškiais sumažino atsilikimą iki 2 taškų, o sužaidus 3 minutes po Gedimino Leščiausko dėjimo rezultatas tapo lygus. Antroje kėlinio dalyje 9 kartus keitėsi pirmaujanti komanda, bet paskutinę atkarpą sėkmingiau sužaidęs „Atletas“ pirmavo minimaliu skirtumu  67:68.
Lemiamą ketvirtį klaipėdiečiai pradėjo pelnydami 5 taškus paeiliui ir įgydami 4 taškų pranašumą. Vėliau komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir įpusėjus ketvirčiui „Neptūnas-Akvaservis“ turėjo 3 taškų persvara. Likus žaisti minutę „Neptūnas-Akvaservis“ turėjo 2 taškų persvara, bet Karolis Babkauskas smeigė tritaškį ir išvedė „Atletą“ į priekį. Po minutės pertraukėlės Lukas Kreišmontas realizavo vieną iš dviejų baudos metimų ir išlygino rezultatą. Paskutinėje atakoje „Atleto“ ataką bloku sustabdė Lukas Kreišmontas ir kova persikėlė į pratesimą 86:86.
Pratesimo pradžioje „Atletas“ įgijo 4 taškų pranašumą, o likus žaisti minutę padidino skirtumą iki 5 taškų. Per likusį laiką klaipėdiečiams nepavyko pavyti varžovų ir „Atletas“ šventė pergalę rezultatu 92:97.
„Neptūnas-Akvaservis“: Oskaras Pleikys (9 atk. kam.) ir Gediminas Leščiauskas po – 19, Matas Vaitkus 17, Radvilas Kneižys 15, Lukas Kreišmontas (11 atk. kam.) 11.
„Atletas“: Karolis Babkauskas 22, Gytis Sirutavičius 21, Ignas Juškevičius ir Aidas Kavaliauskas po – 12, Martynas Linkevičius (12 atk. kam.) 10.