Pratęsimo pareikalavusioje dvikovoje – „Neptūno-Akvaservis“ pralaimėjimas

2022.12.17

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ namuose rezultatu 83:87 (20:21, 29:19, 17:17, 9:18 8:12) nusileido Joniškio „Delikatesui“.

Nuo rungtynių pradžios „Neptūnas-Akvaservis“ vedamas Kristupo Keinio įgijo 5 taškų persvara. Visgi „Delikatesas“ greitai išlygino rezultatą, o įpusėjus kėliniui pirmavo 2 taškais. Antroje kėlinio dalyje rezultatas dažniausiai buvo lygus, bet „Delikatesas“ kėlinį užbaigė turėdami minimalų pranašumą 20:21.

Antrajame ketvirtyje sužaidus 4 minutes svečiai pirmavo 5 taškais, bet tada Rytis Šakaitis trimis tritaškiais iniciavo klaipėdiečių spurtą 16-2 ir „Neptūnas-Akvaservis“ išsiveržė į priekį 9 taškų persvara. Paskutinėse atakose komandos apsikeitė tiksliais tolimais metimais ir skirtumas liko nepatikęs 49:40.

Po ilgosios pertraukos „Neptūnas-Akvaservis“ neatsipalaidavo ir toliau gera gynyba neleido svečiams rinkti lengvu taškų ir sumažinti atsilikimo. Antroje kėlinio dalyje po Kristupo Leščiausko tolimo metimo klaipėdiečių persvara išaugo iki 15 taškų, bet „Delikatesas“ iki kėlinio pabaigos skirtumą sušvelnino iki 9 taškų 66:57.

Lemiamame ketvirtyje „Delikatesas“ per pirmas 5 minutes spurtavo 2-10 ir išlygino rezultatą. Likus žaisti minutę po Ryčio Šakaičio tikslaus dvitaškio klaipėdiečiai įgijo 2 taškų persvara, bet likus žaisti 2 sekundes Fernando Salsamendi išlygino rezultatą. Paskutinėje atakoje klaipėdiečių metimas tikslo nepasiekė ir komandos keliavo žaisti pratesimo 75:75.

Pratesime ilgą laiką „Neptūnas-Akvaservis“ turėjo 2 taškų pranašumą, bet likus žaisti minutę po Viliaus Valuntonio taškų svečiai įgijo 2 taškų persvara. Sekančioje atakoje Gabrielius Mažeika taikliais baudų metimais išlygino rezultatą, bet „Delikatesas“ surengė dvi sėkmingas atakas ir šventė pergalę rezultatu 83:87

Šiose rungtynėse dėl ligos nerungtyniavo Matas Repšys ir Gediminas Leščiauskas

„Neptūnas-Akvaservis“: Rytis Šakaitis (7 rez. perd.) 18, Kristupas Keinys (9 atk. kam.) 17, Gabrielius Mažeika 15, Jonas Paukštė ir Kristupas Leščiauskas po – 10.

„Delikatesas“: Povilas Gaidys (12 atk. kam.) 36, Šarūnas Kulevičius 18, Corey Boyd 16.