Prie „Neptūno“ gerovės prisideda vis daugiau Klaipėdos verslininkų

2018.05.10

Klaipėdos „Neptūnas“ išgyvenantis sunkius finansinius laikus, sparčiai keliasi ant kojų tik padedami neabejingų Klaipėdos ir jos apylinkių verslininkų. Vienas iš jų – kompanijos UAB „Pamario dvaras“ savininkas Teisutis Matulevičius.
„Kai sužinojau, kad Sigitas Ambrazevičius perėmė klubo valdymą ir surinko rimtą dalininkų kompaniją, supratau, kad klubas pateko į geras rankas, – parodytos iniciatyvos prisidėti prie „Neptūno“ gerovės pagrindais dalinasi T. Matulevičius. – Tai yra klestintis verslininkas, kuris gali savo žinias ir patirtį pritaikyti ir klubo valdyme.“
Lietuva yra dažnai tituluojama krepšinio šalimi, o Klaipėdos „Švyturio“ arenoje susirenkantys sirgaliai ne kartą buvo įvardinti kaip tikrasis šeštasis žaidėjas. Krepšininkai ir treneriai visada giria savo sirgalius ir džiaugiasi jų suteikiamu emociniu pakilimu aikštelėje.
„Neptūnas man, kaip ir kiekvienam klaipediečiui, reiškia labai daug, – teigia verslininkas. – Labai džiugu turėti tokią vietą, kaip arena, kur žmonės gali susirinkti, išsirėkti, emociškai išsikrauti ir dar palaikyti savo mylimą komandą.“
Jau netrukus „Neptūnas“ kils į lemiamas atkrintamųjų kovas, kurių metu reikės ypatingo susitelkimo ir sportinės sėkmės.
„Komandai norisi palinkėti daug sėkmės, tiek aikštelėje, tiek už jos ribų, – linkėjimus siunčia T. Matulevičius. – Linkiu, kad Neptūno trišakis visada būtų tvirtai įsmeigtas į žemę ir tai padėtų visam klubui tvirtai stovėti ant kojų.