Prie „Neptūno“ pergalių prisidės ilgamečiai rėmėjai

2018.03.05

Į Klaipėdos „Neptūno“ rėmėjų gretas vėl įsiliejo ilgas krepšinio rėmimo tradicijas turintis „Švyturys-Utenos alus“.
Po nauja rėmimo sutartimi parašus suraitė „Švyturio-Utenos alaus“ vadovas Rolandas Viršilas ir Klaipėdos „Neptūno“ krepšinio klubo direktorius Vilius Sukonas.
„Švyturys-Utenos alus“ į Klaipėdos klubo „Neptūnas“ rėmėjų gretas įsitraukė dar 2008-aisiais.
„Neptūno“ klubo vadovas pasidžiaugė atnaujinta partneryste su Lietuvoje lyderiaujančia ir pasaulyje pripažinta kompanija, kuri rems klubą „Švyturys GO Nealkoholinis“ prekės ženklu.
„Mums tai didelė paskata“, – džiaugėsi V. Sukonas.
„Ilgus metus remdami sportą, žinome, kiek daug kiekvieno miesto bendruomenei reiškia jos sportininkų pasiekimai. Klaipėdiečiai Modestas Paulauskas, Saulius Štombergas, Arvydas Macijauskas, Eurelijus Žukauskas ilgus metus garbingai nešė Lietuvos krepšinio vėliavą. „Neptūnas“ nuolat išugdo žaidėjų Lietuvos rinktinei. Šiemet rinktinės garbę gina du neptūniečiai – Renaldas Seibutis ir Edgaras Želionis. Džiugu, kad „Neptūnas“ per kelerius metus ne tik sugebėjo įsitvirtinti tarp Lietuvos krepšinio grandų, bet ir išugdė naują Klaipėdos krepšinio sirgalių kartą – vis dažniau 5,5 tūkst. žiūrovų talpinanti „Švyturio“ arena per neptūniečių varžybas būna sausakimša. Tikimės, kad šios uostamiesčio krepšinio tradicijos tęsis dar daugelį metų“, – sakė rėmėjų vadovas R. Viršilas.
„Švyturys-Utenos alus“ yra vienas didžiausių sporto, kultūros ir meno rėmėjų Lietuvoje. Įmonė pradėjo remti krepšinį 1999 metais, kuomet buvo pasirašyta rėmimo sutartis su Lietuvos vyrų nacionaline krepšinio rinktine. Nuo tada kompanijos parama rinktinei ir klubinėms komandoms pasiekė beveik 10 milijonų eurų.
Įmonė ypatingą dėmesį skiria Klaipėdos kraštui. 2012 metais „Švyturys-Utenos alus“ pasirašė „Švyturio Klaipėdos kilmės fondo“ įsteigimo sutartį. Šio fondo parama Klaipėdos kraštui kasmet siekia 250 tūkst. eurų. Nuo 2013 metų teikiama „Švyturio Klaipėdos ateities“ stipendija  jauniems klaipėdiečiams, kurie reprezentuoja Lietuvą ir Klaipėdos miestą. Ši iniciatyva ne tik remia jaunus žmones, bet ir buria Klaipėdos bendruomenę, nes kandidatus siūlo bei renka patys klaipėdiečiai.
Per laikotarpį, kuomet „Neptūną“ remia „Švyturys-Utenos alus“, buvo iškovota skambių pergalių – 2013 metais pelnyti LKL bronzos medaliai, 2014 ir 2016 metais – LKL vicečempionų titulai, 2016 metais – bronziniai apdovanojimai Karaliaus Mindaugo taurės turnyre. Be to, 2014-2015 metų sezoną skambiai buvo debiutuota prestižiškiausiame Senojo žemyno krepšinio turnyre – Eurolygoje ir iškovotos net keturios pergalės.