Pro šalį iš toli šaudęs „Neptūnas“ krito Kėdainiuose

2019.10.19

Klaipėdos „Neptūnas“ (2-4) patyrė ketvirtąją nesėkmę „Betsafe–LKL“ pirmenybėse iš eilės. Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai svečiuose 68:75 (24:13, 15:28, 13:12, 16:22) nusileido Kėdainių „Nevėžio“ (2-4) krepšininkams.
„Blogos rungtynės, – po susitikimo sakė T. Rinkevičius. – Stebina mūsų pataikymo procentas, ypatingai iš toli. Kai turėtume turėti kažkokį pranašumą, pataikome vos 3 tritaškius iš 25. Žaidžiant su žemu penketu laimėti yra labai sunku. Kelintas rungtynes paeiliui pralaimime kovą dėl kamuolių.“
Uostamiesčio ekipa pirmąjį ketvirtį Kėdainiuose užbaigė spurtu 9:0, po kurio įgijo dviženklį pranašumą (24:13). Antrajame kėlinyje „Neptūno“ krepšininkai neįstengė sulaikyti „Nevėžio“ aukštaūgio Viny Okouo, pelniusio 11 taškų bei išvedusio kėdainiečius į priekį.
„Neptūno“ tolimi metimai skriejo pro šalį, o kėdainiečiai trečiajame ketvirtyje buvo atitrūkę per 7 taškus (43:50). Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai ketvirtojo kėlinio pradžioje po ilgos pertraukos, Simui Galdikui pataikius dvitaškį, persvėrė rezultatą „Neptūno“ naudai 56:55.
Kol klaipėdiečių tritaškiai pro šalį skriejo ir lemiamame ketvirtyje, buvęs „Neptūno“ žaidėjas Laurynas Beliauskas pataikė tolimą metimą ir Klaipėdos ekipos deficitą padidino iki 8 taškų – 58:66. Nors Deividas Gailius pelnė penkis taškus paeiliui bei priartino „Neptūną“ per 2 taškus (64:66). Vis dėlto dvikovos pabaiga priklausė „Nevėžiui“.
Nesėkme pažymėta mače klaipėdiečiai realizavo vos 3 tritaškius iš 25 (12 proc.), o kovą dėl kamuolių pralaimėjo 35:43.
„Turime problemą vidurio puolėjo pozicijoje. Nėra laiko kada ką bandyti, nes LKL komandos yra tikrai stiprios. Kiekvienas bandymas – krentame į minusą, kaip ir šiandien. Tenka žaisti žemu penketu, kuris kartais duoda vaisių, bet šiandien negalėjome iš jų gauti to, ko norėjome“, – teigė „Neptūno“ vairininkas.
Kitą susitikimą uostamiesčio krepšininkai žais spalio 23-ąją, trečiadienį, kuomet Čempionų lygos antrojo turo mače namuose priims Dižono JDA ekipą.
„Neptūnas“: Gytis Masiulis 17 (9 atk. kam., 24 naud. bal.), Tadas Sedekerskis 13 (6 atk. kam., 21 naud. bal.), Deividas Gailius 11 (5 rez. perd.), Simas Galdikas 8.
„Nevėžis:“ Viny Okouo 19 (11 atk. kam., 24 naud. bal.), Laurynas Beliauskas 17 (8 rez. perd.), Panagiotis Kalaitzakis 13,, Julius Kazakauskas 10.