Puolime strigęs „Neptūnas-Akvaservis“ neatsilaikė prieš „Šilutę“

2021.11.30

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ namuose rezultatu 54:75 (13:14, 13:24, 12:16, 16:21) nusileido Šilutės „Šilutei“.
Rungtynes pradžia buvo nerezultatyvi abiem komandom ir įpusėjus kėliniui rezultatas švieslentėje buvo 4:1. Antroje kėlinio dalyje toliau vyko atkakli kova, bet kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidusi „Šilutė“ pirmavo minimaliu skirtumu  13:14.
Antrajame kėlinyje svečiai greitai įgijo 6 taškų pranašumą, bet Petras Piekus pelnė dvitaškį, o Gediminas Leščiauskas realizavo tritaškį ir skirtumas tapo vienas taškas. Visgi nuo to momento „Šilutė“ spurtavo 2:16 ir susikrovė 15 taškų pranašumą. Kėlinio pabaigoje Oskaras Pleikys pelnė 4 taškus paeiliui ir kiek sumažino atsilikimą 26:38.
Po ilgosios pertraukos komandos nerado kelių link varžovų krepšio ir per pirmąsias penkias minutes skirtumas išliko nepakitęs. Likus žaisti dvi minutes komandas skyrė jau 16 taškai, bet Petras Piekus pelnė 4 taškus. Į tai „Šilutė“ atsakė taikliu baudos metimu ir tritaškiu paskutinę kėlinio sekundė ir atstatė 16 taškų pranašumą 38:54.
Lemiamame ketvirtyje „Šilutė“ vedama Delante Jones  greitai įgijo 21 taško persvarą, kurią išlaikė iki finalinio teisėjo švilpuko ir šventė pergalę rezultatu 54:75.
„Neptūnas-Akvaservis“: Gediminas Leščiauskas 18 (10 atk. kam.), Petras Piekus ir Oskaras Pleikys  (13 atk. kam.) po – 10.
„Šilutė“: Delante Jones 25, Rokas Mačiulis 16, Mykolas Dieninis ir Valdas Vasylius po – 8.