Puolime strigęs „Neptūnas-Akvaservis“ patyrė nesėkmę prieš „Delikatesą“

2021.01.16

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ Nacionalinėje krepšinio lygos rungtynėse namuose rezultatu 56:68 (9:15, 20:18, 10:19, 17:16) nusileido Joniškio „Delikateso“ ekipai.
Rungtynes pradžioje komandoms sunkiai sekėsi užpulti, o įpusėjus kėliniui vienu tašku pirmavo „Neptūnas-Akvaservis“(7:6). Per likusį kėlinio laiką klaipėdiečiai realizavo tik vieną dvitaškį, tuo pasinaudoję svečiai išsiveržė į priekį (9:15).
Antrajame kėlinyje „Delikatesas“ buvo susikrovęs 10 taškų pranašumą, bet po keitimo pasirodęs Dovydas Romančenko pelnė 11 taškų ir iki kėlinio pabaigos klaipėdiečiai sumažino atsilikimą iki 4 taškų (29:33).
Po ilgosios pertraukos klaipėdiečiai pataikė du tritaškius, o tai leido sumažinti atsilikimą iki vieno taško (35:34). Tačiau po to klaipėdiečiai vėl sustojo puolime ir „Delikateso“ krepšininkai tuo pasinaudoję susikrovė dviženklį pranašumą (39:52).
Lemiamame ketvirtyje „Delikateso“ komanda įpusėjus kėliniui padidino savo pranašumą iki rekordinio (45:66). Per likusį kėlinio laiką klaipėdiečiams pavyko tik sušvelninti skirtumą ir „Delikatesas“ šventė pergalę rezultatu 56:68.
„Neptūnas-Akvaservis“: Dovydas Romančenko 20 (7 atk. kam), Nojus Mineikis 10 (9 atk. kam), Adomas Sidarevičius 9, Matas Vaitkus 8.
„Delikatesas“: Ja‘wan Davis 24 (9 atk. Kam, 6 rez. perd.), Šarūnas Kulevičius 19, Nedas Kancleris (9 atk. kam) ir Žilvinas Petraitis po – 6.