Renaldas Seibutis prieš dvikovą su prancūzais: „Turime kovoti be baimės, kiek įmanoma agresyviau“ (video)

2018.03.06

Kovo 7 dieną (trečiadienį) 19 val. „Švyturio“ arenoje Klaipėdos „Neptūnas“ ir Strasbūro SIG (Prancūzija) krepšininkai pradės  FIBA Čempionų lygos aštuntfinalio mūšį.
Prancūzai, kurių gretose yra lietuviams labai gerai pažįstami žaidėjai – buvęs Kauno „Žalgirio“ narys Dee Bostas ir pernai Vilniaus „Lietuvos ryte“ rungtyniavęs Davidas Loganas.
„Tai labai gera komanda, turinti subalansuotą sudėtį, neveltui užėmė savo pogrupyje pirmąją vietą. Turi patyrusį trenerį, savo žaidimo sistemą ir yra puikiai susižaidę. Mes nesame šios kovos favoritai, bet stengsimės į tai nereaguoti ir žaisti kaip įmanoma geriau. Turime kovoti dėl pergalės, visgi juk žaisime namuose ir turime kovoti be baimės, kiek įmanoma agresyviau, išryškinant savo stipriąsias puses ir paslepiant silpnąsias. Matysime kaip išeis. Stengsimės ir tikrai kovosime“, – sakė vienas iš „Neptūno“ komandos lyderių Renaldas Seibutis.

Priminsime, kad „Neptūnas“ B grupėje su 7 pergalėmis ir 7 pralaimėjimais užėmė ketvirtąją vietą, o Strasbūro SIG krepšininkai su 9 pergalėmis ir 5 pralaimėjimais įsitvirtino C grupės turnyro lentelės viršūnėje.
Aštuntfinalio etape komandos tarpusavyje sužais du kartus – namuose ir išvykoje, geresnį dviejų rungtynių rezultatą pasiekusi ekipa toliau tęs kovas dėl FIBA Čempionų lygos turnyro trofėjaus. Pralaimėjusiai ekipai šio sezono pasirodymas šiame turnyre bus baigtas.
Atsakomosios šių ekipų rungtynės vyks kovo 14 dieną (trečiadienį) 21.30 val. Prancūzijoje.
Visi žinome, kad „Neptūno“ sirgaliai namuose varžovams sugeba užkurti tikrą pirtį ir čia lengva nebūna net pačioms tituluočiausioms komandoms.

Taigi, mielieji sirgaliai, labai reikalingas jūsų palaikymas ir įkvepiančios skanduotės.
Pasipuoškime „Neptūno“ atributika, nudažykime „Švyturio“ areną mėlyna „Neptūno“ spalva ir visi kartu kilkime į šį audringą mūšį.
Juk „Neptūnas“, Klaipėda ir „Švyturio“ arena – tai #AudringiVakarai!
Bilietus į šias rungtynes platina Bilietai.LT ir BilietaiLT kasos. Paskubėkite įsigyti bilietus geriausiose vietose ir su nuolaidomis. Rungtynių dieną nuolaidos nebus taikomos.