Rungtynių su „Žalgiriu“ metu – pramogos mažiesiems

2019.02.28

Kovo 3 dieną, Klaipėdos „Neptūno“ rungtynėse su Kauno „Žalgiriu“, „Švyturio“ arenoje laukia ne tik intriguojanti kova, bet ir smagios pramogos mažiesiems uostamiesčio ekipos sirgaliams.
Tuo pasirūpins jau trečiąjį sezoną su komanda bendradarbiaujantys vaikų švenčių organizatoriai „Linksmas lagaminas“.
„Neptūnas“ yra viena stipriausių krepšinio komandų Lietuvoje, tad labai džiaugiamės, kad galime pasimatyti su šios komandos sirgaliais – nuo pačių mažiausių iki vyriausių, – bendro darbo įspūdžiais dalinosi „Linksmo lagamino“ Klaipėdos padalinio koordinatorė Gabrielė Būtaitė. – Mums labai svarbu, kad mūsų partneriai būtų pastovūs, lankstūs ir visada paslaugūs – koks ir yra „Neptūno“ klubas.“
Rungtynių metu „Linksmo lagamino“ animatoriai vaikams paruošia įvairių linksmybių: puošia veidus komandos spalvomis, skelbia įvairius piešinių konkursus, žaidžia šaradas ir kitus aktyvius žaidimus. Ir, žinoma, garsiai palaiko savo mylimą komandą.
„Mažieji komandos sirgaliai yra labai ypatingi! – neabejojo G. Būtaitė. – Tėveliai turbūt puikiai perduoda entuziazmą, nes vaikai visada aktyvūs, pilni idėjų ir pasiruošę nugalėti.“
„Mūsų komanda visada labai džiaugiasi savo mažaisiais sirgaliais, jų aktyvumu ir atsidavimu komandai, – apie partnerius kalbėjo „Neptūno“ direktorius Vilius Sukonas. – Esame laimingi, kad galime juos patikėti į labai patikimo partnerio „Linksmo lagamino“ rankas.
Norime, kad jaunieji sirgaliai arenoje ne tik palaikytų komandą, bet ir smagiai praleistų laiką.“