Savaitgalio rungtynėse „Neptūnas-Akvaservis“ išbandė jaunuosius krepšininkus

2019.11.26

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ komanda praėjusį savaitgalį sužaidė dvejas NKL ir Baltarusijos organizuojamo turnyro rungtynes, kuriose „Neptūnas-Akvaservis“ du sykius turėjo pripažinti Minsko „Tsmoki-2“ ekipos pranašumą.
Nors Klaipėdos ekipa ir pralaimėjo abejas rungtynes, tačiau būtina pabrėžti, kad komanda vertėsi V. Knašiaus mokyklos auklėtiniais, o pagrindinės komandos žaidėjams buvo suteiktas poilsis. Vyriausias komandos treneris Tomas Gaidamavičius įžvelgė daug gerų dalykų iš šių dviejų susitikimų.
„Tai buvo mūsų visai kita komanda, – tinklalapiui „bcneptunas.lt“ sakė strategas. – Nežaidė dauguma pagrindinės komandos žaidėjų, vertėmės V. Knašiaus krepšinio mokyklos auklėtiniais iš trijų metų grupių. Sužaidėme su fiziškai tvirta komanda, pralaimėjome dvi rungtynes, bet tikslas ir nebuvo pergalės, o labiau apšaudyti jaunimą, kad jie pamatytų koks tai yra lygis“.
Pirmąsias rungtynes jaunieji „Neptūnas-Akvaservis“ krepšininkai pralaimėjo 54:74, o geriausiai ekipoje tądien sužaidė Gediminas Leščiauskas surinkęs 15 efektyvumo balų. Antrąsias rungtynes Klaipėdos komanda pralaimėjo 63:88, o šiame susitikime geriausiai pasirodė Mintautas Mockus, įmetęs 14 taškų ir surinkęs tiek pat efektyvumo balų.
„Žiūrint į tai, kad mes su jaunimu turėjome tik vieną treniruotę, savaitgalį vertinu labai gerai, – kalbėjo T. Gaidamavičius. – Buvo, aišku, klaidų, buvo ir neišpildytų derinių, bet kaip vyrai kovojo, kaip įsižiūrėjo į šitą reikalą, man tai labai patiko. O kalbant apie problemas, su kuriomis jie susidūrė tai buvo fiziškumas ir derinių, taktikų perpratimas. Bet jie tikrai puikiai kovojo, kai kuriuos sunkius dalykus gerai išpildė, tikrai šaunuoliai. Klaipėdoje auga labai nebloga pamaina“.
Komandos strategas įvardijo priežastis, dėl kurių nusprendė suteikti poilsio savaitę pagrindinės komandos žaidėjams.
„Tai mes nusprendėme duoti poilsio savaitę tiems žaidėjams, kurie daugiausiai žaidė šį sezoną ir tiems, kurie vasarą atstovavo Lietuvose rinktinėms. Į antrą turą eisime pailsėję, atsigavę ir šviežiomis galvomis“.