Septyniese likę klaipėdiečiai krito prieš „Šilutę“

2022.10.27

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ namuose rezultatu 68:84 (16:20, 14:19, 18:20, 20:25) nusileido Šilutės „Šilutei“.

Rungtynių pradžioje vyravo gynybinis krepšinis, bet Karolio Sapiegos vedama „Šilutė“ įpusėjus kėliniui įgijo 2 taškų persvara. Vėliau komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, bet paskutinėse atakose geriau sužaidė svečiai, kurie įgijo 4 taškų pranašumą 16:20.

Antrajame kėlinyje Šilutės komandoje iniciatyvos ėmėsi legionieriai, kurių dėka sužaidus 6 minutes svečiai jau pirmavo 12 taškų skirtumu. Nuo suolo pakilęs Jonas Paukštė pelnė 7 taškus iš eilės ir  „Neptūnas-Akvaservis“ sumažino atsilikimą iki 5 taškų, bet „Šilutė“ kėlinio pabaigoje dviem greitomis atakomis padidino skirtumą iki 9 taškų 30:39.

Po ilgosios pertraukos „Šilutė“ kontroliavo žaidimo eigą neleisdami klaipėdiečiams sumažinti atsilikimo iki vienženklio. Likus žaisti dvi minutes po Arno Knystauto ir Jono Paukštės sėkmingų atakų skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 9 taškų, bet Linas Lekavičius kėlinio pabaigoje pelnė 6 taškus ir leido svečiams pirmauti rezultatu 48:59.

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Neptūnas-Akvaservis“ traukiamas Mato Repšio sumažino atsilikimą iki 6 taškų, bet tada įkrito į duobę ir sužaidus 6 minutes „Šilutė“ susikrovė 20 taškų pranašumą. Per likusį laiką klaipėdiečiams nepavyko sugrįžti į rungtynes ir „Šilutė“ šventė pergalę rezultatu  68:84.

Šiose rungtynėse klaipėdiečiams ir toliau padėti negali vyriausiasis treneris Alfredas Kaniava bei traumas patyrę Gediminas Leščiauskas, Mantas Mockevičius, Tomas Zalenskij ir Žygimantas Bartašius.

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Repšys 18, Jonas Paukštė (10 atk. kam.) 15, Gabrielius Mažeika 12.

„Šilutė“: Jalen Waren 20, Karolis Sapiega ir Julius Liesis po – 13, Linas Lekavičius 12.