Sezono starte – „Neptūno-Akvaservis“ pralaimėjimas

2022.10.06

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ svečiuose rezultatu 56:87 (14:22, 14:17, 16:30, 12:18) turėjo pripažinti Palangos „Kuršių“ pranašumą.

Rungtynes prasidėjo atkaklia kova, kurioje dominavo gynybinis krepšinis ir po pirmų 5 minučių „Neptūnas-Akvaservis“  pirmavo 2 taškų skirtumu. Vėliau „Kuršiai“ vedami Tado Budrio spurtavo 4:14 ir įgijo 8 taškų pranašumą, kurį išsaugojo iki kėlinio pabaigos 14:22.

Antrajame ketvirtyje legionierių vedami „Kuršiai“ greitai padidino savo persvara iki 12 taškų. Antroje kėlinio dalyje klaipėdiečiams sunkiai sekėsi rasti kelių link varžovų krepšio, o tuo pasinaudoję šeimininkai buvo padidinę persvara iki 17 taškų. Kėlinio pabaigoje Mato Repšio vedami klaipėdiečiai sumažino atsilikimą iki 11 taškų 28:39.

Po ilgosios pertraukos „Kuršiai“ buvo sunkiai sulaikomi prie trijų taškų linijos ir tai leido susikrauti 30 taškų pranašumą, bet po Manto Mockevičiaus ir Ryčio Šakaičio sėkmingų atakų „Neptūnui-Akvaservis“ pavyko sušvelnino skirtumą 44:69.

Lemiamą ketvirtį klaipėdiečiai pradėjo spausdami šeimininkus, bet priartėti prie varžovų nepavyko ir „Kuršiai“ šventė pergalę rezultatu 56:87.

Šiose rungtynėse dėl sveikatos problemų prie komandos vairo negalėjo debiutuoti vyriausiasis treneris Alfredas Kaniava. Rungtynėse nerungtyniavo rankos traumą patyręs Gediminas Leščiauskas.

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Repšys 20, Mantas Mockevičius 8.

„Kuršiai“: Reggie Clark 14, Tadas Budrys 13, Mantas Litvinas 12, Vidmantas Užkuraitis 10.