Sezono starte patirtas pralaimėjimas Šakiuose

2021.10.07

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ sezono starte išvykoje rezultatu 59:81 (8:19, 14:21, 19:25, 16:18) turėjo pripažinti  Šakių „Vyčio“ pranašumą.
Rungtynės prasidėjo atkaklia kova ir po pirmų penkių minučių šeimininkų pranašumas buvo 2 taškai. Visgi antroje kėlinio dalyje „Vytis“ spurtavo, o tai leido kėlinį užbaigti pirmaujant 8:19.
Antrajame kėlinyje klaipėdiečiams sunkiai stabdyti „Vyčio“ puolimą, o Aurelijaus Pukelio pastangomis „Vytis“ iki ilgosios pertraukos padidino persvara iki 18 taškų. 22:40.
Po ilgosios pertraukos „Neptūnas-Akvaservis“ po Radvilo Kneižio tritaškio sumažino atsilikimą iki 13 taškų. Kėlinio pabaigoje klaipėdiečiai pradėjo dažnai klysti, o tuo pasinaudoję šeimininkai padidino pranašumą iki 24 taškų 41:65.
Ketvirtajame kėlinyje klaipėdiečius į priekį traukė Gabrielius Mažeika, kuris pelnė 9 taškus, bet skirtumą sumažinti nepavyko ir „Vytis“ nugalėjo rezultatu 59:81.
Šiose rungtynėse nerungtyniavo Lukas Kreišmontas, Oskaras Pleikys ir Matas Vaitkus.
„Neptūnas-Akvaservis“: Gabrielius Mažeika 16, Radvilas Kneižys (5 rez. perd.) 11, Petras Piekus 8.
„Vytis“: Aurelijus Pukelis 17 (13 atk. kam.), Augustinas Mikštas 12, Paulius Semaška 11.