Šiandien Klaipėdoje turėtų lankytis visa Ballų šeimynėlė

2018.03.10

Šiandien „Švyturio“ arenoje laukia neeilinis krepšinio reginys – į Klaipėdą su garsiaisiais broliais amerikiečiais – LiAngelo ir LaMello Ballais atvyks Prienų-Birštono „Vytautas“. Šių Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynių pradžia – 17 val.
Tiesa, „Vytauto“ komandai nepadės nugaros skausmus vis dar jaučiantis LaMelo Ballas. Tačiau, kaip „Vakarų ekspresą“ patikino „Vytauto“ komandos sporto direktorius Vilius Vaitkevičius, jis kartu su komanda atvyks į Klaipėdą ir sėdės ant atsarginių žaidėjų suolelio.
Pasiteiravus, ar klaipėdiečiai savo akimis galės išvysti ir garsųjį tėtušį LaVarą Ballą, V. Vaitkevičius atsakė: „Planuose yra, kad jis taip pat vyks į Klaipėdą“.
LaVaras yra tapęs socialinių tinklų ir televizijos herojumi. Jis visame pasaulyje itin išgarsėjo po konflikto su JAV prezidentu Donaldu Trumpu, kai pastarasis lapkritį padėjo 19-mečiui jo sūnui LiAngelo išsisukti nuo bausmės Kinijoje. Tuomet krepšininkas apsivogė parduotuvėje.

Kai į Lietuvą atvyko Ballų šeimynėlė, susidomėjimas „Vytauto“ rungtynėmis išaugo keliskart – daugelis krepšinio sirgalių nori savo akimis išvysti garsiąją amerikiečių šeimynėlę ir bilietai būna tiesiog iššluoti.
Taigi, jau šįvakar visą tą ažiotažą, kurį kiti net vadina krepšinio cirku, turėsite progą išvysti ir Klaipėdoje.
„Jeigu atvirai, pernelyg daug stebėti LiAngelo ir LaMello Ballų žaidimo neteko. Mačiau kelias jų LKL rungtynes, o tų komercinių turnyrų, kuriuose jie žaidė net nežiūrėjau. Užtenka darbo ir „Neptūno“ klube. Tačiau prieš šią dvikovą teks labiau paanalizuoti „Vytauto“ krepšininkų žaidimą“, – sakė „Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis.
Žurnalistams pasiteiravus, kaip jis vertina visą tą šou, kuris skamba ne tik Lietuvoje ir Amerikoje, K. Maksvytis atsakė: „Manau, kad tai LKL ir visai Lietuvai yra tik į naudą. Nežinau, kiek čia yra krepšinio, kiek šou elementų, bet manau, kad žmonėms tai įdomu ir prideda šiokios tokios intrigos. Kokį ažiotažą tai sukels Klaipėdoje, pamatysime jau šįvakar“, – teigė K. Maksvytis.

„Vytauto“ krepšinio klubo nuotr.
„Vytauto“ klubas pranešė, kad  dvikovoje su „Neptūnu“ aikštėje nepasirodys ne tik LaMelo Ballas, bet ir dar du traumas patyrę žaidėjai – Denisas Lukašovas ir Paulius Ivanauskas. Pastarasis dėl stresinio pėdos lūžio nežais nerungtyniaus dar apie dvi savaites, o D. Lukašovui yra įtariamas čiurnos raiščių įplyšimas.
LKL.lt pastebi, kad Atvykę Ballai padėjo “Vytautui“ išspręsti finansinius sunkumus, tačiau iš „Betsafe-LKL“ lentelės dugno kol kas ekipos nekelia. Prieniškiai nuo brolių atvykimo laimėjo kartą per šešerias rungtynes.
„LaVaras nori, kad spindėtų jo sūnūs, tačiau jam nerūpi, kas po to nutiks komandai, – pastebėjo krepšinio treneris Gintaras Krapikas. – Atsirado priešprieša tarp žaidėjų, kuri duoda neigiamą įtaką rezultatams. LaVarui visiškai vienodai, kurioje vietoje sezono pabaigoje bus „Vytauto“ komanda. Jo tikslas yra išreklamuoti sūnus, duoti jiems galimybę žaisti tarp vyrų ir padaryti jiems gerą statistiką. Aš galvoju, kad jam visiškai neįdomu, jei ekipa iškris į NKL. Tačiau Prienams apie tai reikėtų pagalvoti, nes tai gali virsti realybe“, – akcentavo G. Krapikas.
„Vytautas“ „Betsafe-LKL“ turnyro lentelėje su 5 pergalėmis ir 19 pralaimėjimų užima paskutinę – dešimtąją vietą. „Neptūnas“, kurio sąskaitoje – 18 pergalių ir 6 pralaimėjimai, „Betsafe-LKL“ turnyro lentelėje žengia trečias.
„Neptūnas“ ir „Vytautas“ šį sezoną jau susitiko du kartus ir abu kartus pergales iškovojo klaipėdiečiai: 2017 metų spalio 1 dieną Prienuose rezultatu 94:78 ir 2017 metų gruodžio 27 dieną Klaipėdoje rezultatu 104:83. Neptūniečiai abu kartus pergales šventė, kai „Vytautas“ kovėsi be brolių Ballų. Šeštadienį klaipėdiečiai turės progos savo akimis išvysti kaip nuo to laiko pasikeitė „Vytauto“ žaidimas.
Gauk nemokamą bilietą į „Neptūno“ rungtynes
Skirkite 2 procentus sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) Klaipėdos „Neptūno“ krepšinio klubui ir gaukite po nemokamą bilietą į artimiausias „Neptūno“ namų rungtynes.
Ši akcija galioja šiandien.
Ateikite į Klaipėdos „Neptūno“ ir Prienų-Birštono „Vytauto“ rungtynes, kurios vyks nuo 17 val. „Švyturio“ arenoje, savo akimis išvyskite garsiąją amerikiečių šeimynėlę – krepšininkus LiAngelo ir LaMello Ballus bei skambiais pareiškimais pasižymintį tėtušį LaVarą Ballą ir dar gaukite „Neptūno“ dovanų.
Jums tereikia nepagailėti kelių minučių savo laiko užpildyti prašymą dėl 2 proc. GPM skyrimo „Neptūno“ krepšinio klubui ir būsite apdovanoti po nemokamu kvietimu į artimiausias „Neptūno“ namų rungtynes – kovo 31 dienos „Betsafe-LKL“ dvikovą su pastaruoju metu gerą sportinę formą demonstruojančia Utenos „Juventus“ ekipa.
Būtina akcijos sąlyga: prašymą dėl 2 proc. GPM skyrimo „Neptūno“ krepšinio klubui turite užpildyti šeštadienį prieš rungtynes arba per didžiąją rungtynių pertrauką „Švyturio“ arenoje. Jūsų prie pagrindinio „Švyturio“ arenos įėjimo (pirmame aukšte) lauks „Neptūno“ savanoriai su paruoštomis deklaracijomis. Jums tereikia žinoti savo asmens kodą ir „Neptūno“ savanoriai padės Jums užpildyti šį prašymą. Taip pat prašymus galite užpildyti namuose bei šeštadienį atsinešti į rungtynes ir paduoti minėtiems savanoriams.
Pirmieji 100, šeštadienį užpildžiusių ar atnešusių šiuos prašymus, bus apdovanoti nemokamais „Neptūno“ bilietais į kovos 31 dienos „Betsafe-LKL“ dvikovą.

Be to, visi užpildę prašymą dėl 2 proc. GPM skyrimo „Neptūno“ krepšinio klubui dalyvauja ir didžiojoje loterijoje, kurios prizinis fondas – išties viliojantis: naujojo sezono (2018-2019 metų) „Neptūno“ abonementas, Renaldo Seibučio marškinėliai su autografu, 10 fano marškinėlių ir 10 apyrankių.
Kiekvienas iš mūsų galime tapti „Neptūno“ krepšinio komandos dalimi. Ir tai nieko nekainuoja! Prisidėkite prie pergalių bei savo gimtojo miesto garsinimo.
Visą informaciją, kaip „Neptūnui“ galite skirti 2 proc. savo pajamų, rasite paspaudę ČIA: 
Mes siūlome šiandien ateiti į „Švyturio“ areną pusvalandžiu anksčiau, nei prasidės „Neptūno“ ir „Vytauto“ rungtynės (dvikovos pradžia – 17 val.), ir savanoriai Jums, mieli krepšinio sirgaliai, maloniai padės užpildyti 2 proc. GPM skyrimo deklaracijas.
„Neptūno“ krepšinio klubas dėkoja kiekvienam iš Jūsų!