SIMAS GALDIKAS: „DĖL PERGALĖS ATIDUOSIME SAVO ŠIRDIS“

2018.02.05

„Reikia ne tik kovoti, bet ir laimėti. Tikiuosi, kad „Neptūno“ komandos vyrai supranta šių rungtynių svarbą ir dėl pergalės atiduos visą savo širdį“, – apie šįvakar 21.30 val. „Švyturio“ arenoje vyksiančias rungtynes tarp Klaipėdos „Neptūno“ ir praėjusio sezono FIBA Čempionų lygos turnyro nugalėtojų Tenerifės „Iberostar“ (Ispanija) krepšininkų kalbėjo „Neptūno“ komandos kapitonas Simas Galdikas.
Tai bus paskutinės B grupės rungtynės, tad visos komandos, kad nebūtų jokių išankstinių susitarimų ar atsipalaidavimų, žaidžia vienodu laiku. Užsienio šalyse žaisti vėlai vakare yra įprasta, tad Klaipėdos krepšinio sirgaliams šįkart teks šiek naktinėti.
„Aišku būtų geriau, jei žaistume anksčiau, bet prisitaikysime. Bus daugiau laiko pailsėti po rytinės treniruotės. Užsienio šalyse žaisti taip vėlai yra įprasta, tad mums tai nėra nauja“, – sakė S. Galdikas.

Jis teigė, kad prieš rungtynes treneris Kazys Maksvytis akcentuoja, jog reikia kreipti dėmesį į gynybą ir kitas detales, kurios ir lemia rezultatą.
„Paskutiniu metu streikuoja mūsų gynyba. Treneris bando išaiškinti mūsų klaidas: primena kas už ką atsakingas, kaip ir kada priovalome keistis. Visi stengsimės išpildyti trenerio reikalavimus“, – pabrėžė S. Galdikas.
Bilietus į šias rungtyšnes internetu platina Bilietai.lt. Taip pat bilietus galima įsigyti ir BilietaiLT kasose.
Šią dvikovą tiesiogiai iš Klaipėdos nuo 21.30 val, transliuos ir LRT Kultūros kanalas.