Skirk 2 proc. GMP ir nemokamai gauk bilietą į „Neptūno“ rungtynes

2018.03.09

PrSkirkite 2 procentus sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) Klaipėdos „Neptūno“ krepšinio klubui ir gaukite po nemokamą bilietą į artimiausias „Neptūno“ namų rungtynes.
Ši akcija galioja kovo 10 dieną (šeštadienį).
Ateikite į Klaipėdos „Neptūno“ ir Prienų-Birštono „Vytauto“ rungtynes, kurios vyks šeštadienį nuo 17 val. „Švyturio“ arenoje, savo akimis išvyskite garsiąją amerikiečių šeimynėlę – krepšininkus LiAngelo ir LaMello Ballus bei skambiais pareiškimais pasižymintį tėtušį LaVarą Ballą ir dar gaukite „Neptūno“ dovanų.
Jums tereikia nepagailėti kelių minučių savo laiko užpildyti prašymą dėl 2 proc. GPM skyrimo „Neptūno“ krepšinio klubui ir būsite apdovanoti po nemokamu kvietimu į artimiausias „Neptūno“ namų rungtynes – kovo 31 dienos „Betsafe-LKL“ dvikovą su pastaruoju metu gerą sportinę formą demonstruojančia Utenos „Juventus“ ekipa.

Būtina akcijos sąlyga: prašymą dėl 2 proc. GPM skyrimo „Neptūno“ krepšinio klubui turite užpildyti šeštadienį prieš rungtynes arba per didžiąją rungtynių pertrauką „Švyturio“ arenoje. Jūsų prie pagrindinio „Švyturio“ arenos įėjimo (pirmame aukšte) lauks „Neptūno“ savanoriai su paruoštomis deklaracijomis. Jums tereikia žinoti savo asmens kodą ir „Neptūno“ savanoriai padės Jums užpildyti šį prašymą. Taip pat prašymus galite užpildyti namuose bei šeštadienį atsinešti į rungtynes ir paduoti minėtiems savanoriams.
Pirmieji 100, šeštadienį užpildžiusių ar atnešusių šiuos prašymus, bus apdovanoti nemokamais „Neptūno“ bilietais į kovos 31 dienos „Betsafe-LKL“ dvikovą.

Be to, visi užpildę prašymą dėl 2 proc. GPM skyrimo „Neptūno“ krepšinio klubui dalyvauja ir didžiojoje loterijoje, kurios prizinis fondas – išties viliojantis: naujojo sezono (2018-2019 metų) „Neptūno“ abonementas, Renaldo Seibučio marškinėliai su autografu, 10 fano marškinėlių ir 10 apyrankių.
Kiekvienas iš mūsų galime tapti „Neptūno“ krepšinio komandos dalimi. Ir tai nieko nekainuoja! Prisidėkite prie pergalių bei savo gimtojo miesto garsinimo.
Visą informaciją, kaip „Neptūnui“ galite skirti 2 proc. savo pajamų, rasite paspaudę ČIA.
Mes siūlome šeštadienį ateiti į „Švyturio“ areną pusvalandžiu anksčiau, nei prasidės „Neptūno“ ir „Vytauto“ rungtynės (dvikovos pradžia – 17 val.), ir savanoriai Jums, mieli krepšinio sirgaliai, maloniai padės užpildyti 2 proc. GPM skyrimo deklaracijas.
„Neptūno“ krepšinio klubas dėkoja kiekvienam iš Jūsų!