Socialinis projektas „Drauge mes stipresni“ įgauna pagreitį

2018.04.27

Klaipėdos „Neptūnas“ kartu su socialiniu partneriu „Klaipėdos nafta“ toliau sėkmingai vykdo projektą „Drauge mes stipresni“. Projekto tikslas – dirbti kartu su socialiai jautriomis grupėmis, įtraukiant jas į Klaipėdos miesto gyvenimą, socialinės atskirties mažinimas bei tolerancijos skatinimas.
Šį kartą Klaipėdos „Neptūno“ sporto direktorius Donatas Zavackas ir komandos fizinio rengimo treneris Robertinas Vilimas priėme svečius iš vaikų globos namų „Rytas“ ir „Smiltelė“.
Treniruotę vaikai pradėjo nuo tradicinio šūkio, kuriuo visas savo treniruotes pradeda ir neptūniečiai. Po jo treniruotės vedimą į savo rankas perėmė fizinio rengimo treneris.
„Parodėme vaikams koks būna apšilimas prieš rungtynes ir kaip taisyklingai atlikti įvairius pratimus, – pasakojo treneris. – Labai džiugu, kad jie taip imliai viską priėmė ir puikiai pasidarbavo.“
Po apšilimo sekė įvairūs fizinio pasirengimo pratimai bei pratimai su kamuoliu. D. Zavackas atidžiai stebėjo treniruotės dalyvius ir dalijo jiems patarimus kaip geriau varytis kamuolį bei atlikti kitus pratimus.
„Labai gabūs vaikai pas mus apsilankė, – džiaugėsi klubo sporto direktorius. – Jiems puikiai sekėsi ne tik atlikti įvairius pratimus, bet ir sužaisti trumpas rungtynes. Buvau maloniai nustebintas ir teko pavargti, norint sėkmingai apsiginti nuo jų atakų.“
Po intensyvios treniruotės atėjo ir dovanų metas. Visi treniruotės dalyviai buvo apdovanoti specialiais Klaipėdos „Neptūno“ prizais.