Startuoja bilietų prekyba į „Betsafe-LKL“ čempionato „Neptūno“ rungtynes

2021.04.20

Į „Švyturio“ areną jau šią savaitę galės sugrįžti gyvo krepšinio išsiilgę žiūrovai. Pagal Vyriausybės nurodymus artimiausiu metu rungtynes galės stebėti ne daugiau nei 150 žmonių.
Ribotą kiekį bilietų „Neptūno“ sirgaliai turės galimybę įsigyti į „Betsafe–LKL“ rungtynes, kurios vyks balandžio 22 ir gegužės 1 ir 7 dienomis.
Balandžio 22 d., ketvirtadienį, mėlynai balti namų arenoje priims Prienų „CBet“ ekipą, gegužės 1 d., šeštadienį, kovos su Panevėžio „Lietkabelio“ komanda, o gegužės 7 d., penktadienį, į Klaipėdą atvyks Šiaulių „Šiauliai“ krepšininkai.
Bilietų prekyba prasideda jau šiandien 12 val. Įsigyti pavienius bilietus galės tik į artimiausias rungtynes internetu – bilietų platintojo internetinėje svetainėje kakava.lt.
2019–2020 m. sezono „Neptūno“ abonementų turėtojams taikoma 40 proc. nuolaida vienam bilietui (pirkimo metu pasirinkus vietas į nuolaidų laukelį reikia įvesti abonemento barkodą). Nuolaida galioja ir renginio dieną.
Bilietus žiūrovai galės įsigyti tik sektoriuose: M, L, K, J, H. Tarp sėdimų vietų bus išlaikomas saugus atstumas, įskaitant ir šeimos narius. 
Pagal LR Vyriausybės reikalavimą, visi renginio dalyviai turi būti registruojami, todėl renginio dalyviai, nepriklausomai nuo jų amžiaus (įskaitant ir vaikus) turi įsigyti renginio bilietą.
Rungtyniu metu asmenims vyresniems nei 6 m. privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančią medicininę kaukę arba respiratorių, išskyrus žmonėms turintiems negalią, jei dėl sveikatos būklės negali jų dėvėti.
Asmenys be medicininių kaukių ar respiratorių į rungtynes nebus įleidžiami.
Rekomenduojama dezinfekuoti rankas, laikytis saugaus atstumo.
Asmenys, kurie bus karščiuojantys, infekcinėmis ligomis sergantys ir asmenys, kuriems galioja privaloma izoliacija į rungtynes nebus įleidžiami.
Maistu ir gėrimais rungtynėse nebus prekiaujama, taip pat draudžiama juos įsinešti.
Durys į „Švyturio“ areną bus atidarytos puse valandos prieš rungtynes. ĮĖJIMAS Nr.7 iš Baltijos pr. pusės.