Sudėtį atjauninęs „Neptūnas-Akvaservis“ džiaugiasi gerai veikiančia klubo piramide

2019.10.01

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ naująjį sezoną pasitinka dar labiau atjaunėjęs. Puse komandos pakeitusi uostamiesčio ekipa surinko jauniausią sudėtį klubo istorijoje.
Mėlynai baltus „Neptūnas-Akvaservis“ marškinėlius ir toliau vilkės 37-erių veteranas Vytautas Šarakauskas, o antras vyriausias krepšininkas ekipoje bus 22-ejų Deividas Rasys, į Klaipėdą atvykęs iš „Telšių“ komandos.
„Man pačiam įdomu, kaip mes atrodysime sezono metu, nes esame iš tiesų labai jauni. Stengsimės daryti viską, ką galime, nes entuziazmo turime daug“, – tinklalapiui „bcneptunas.lt“ sakė vyriausias treneris Tomas Gaidamavičius.
D. Rasys nėra vienintelis „Neptūnas-Akvaservis“ naujokas. Uostamiesčio klubą papildė Lietuvos jaunių (U18) rinktinės įžaidėjas Adomas Sidarevičius, U19 rinktinei atstovavęs atakų organizatorius Matas Vaitkus bei Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos atstovai – Gediminas Leščiauskas, Arminas Bergaudas ir Kornelijus Zikas.
Komandos sudėtyje liko naujuoju kapitonu tapęs Dovydas Romančenko, Klaidas Metrikis, Nojus Mineikis, Lukas Kreišmontas, Herkus Kumpys, Petras Piekus bei jau minėtas V. Šarakauskas.
„Mes auginame pamainą „Neptūnui“, tai komplektaciją vertinu gerai, – tinklalapiui „bcneptunas.lt“ sakė klubo vadovas Dainius Vaitelis. – Sudėtyje turime šešis žaidėjus, kurie atstovavo ar buvo ant slenksčio įvairaus amžiaus Lietuvos jaunimo rinktinėse.
Einame ta linkme, kuria ir norime, o rezultatas ateis savaime. Džiaugiuosi, kad piramidė funkcionuoja labai gerai. Vyksta geras bendradarbiavimas tiek su trečia komanda, tiek su pirmąja.“
„Neptūnas-Akvaservis“ pasiruošimo etape sužaidė šešerias rungtynes, o jau ketvirtadienį stos į pirmąjį oficialaus sezono mūšį. Draugiškų rungtynių cikle T. Gaidamavičiaus auklėtiniai iškovojo tris pergales – paskutiniai du pralaimėjimai buvo patirti prieš Liepojos komandą iš Latvijos ir „Telšius“.
„Pasiruošimą sezonui vertinu gerai, nes išvengėme didelių traumų. Galvos skausmo prieš sezono startą nėra, yra nežinomybė, kaip mes atrodysime rimtuose mačuose. Mūsų veidą parodys pirmosios penkerios rungtynės“, – teigė „Neptūnas-Akvaservis“ strategas.
Komandos vadovas D. Vaitelis tikisi, kad sezono pabaigoje komanda pateks į stipriausiųjų aštuonetą, o labai geras rezultatas būtų šešetas. „Visada turime kelti kartelę kuo aukščiau, bet atsižvelgiame į realią situaciją, – sakė klubo direktorius. – Mūsų ilgalaikė vizija yra paruošti žaidėjus „Neptūnui“, toks yra mūsų pagrindinis tikslas.“
Sezoną klaipėdiečiai atidarys spalio 3-ąją, ketvirtadienį, namuose priimdami Gargždų ekipą, kurioje yra net trys pernai „Neptūnas-Akvaservis“ komandoje rungtyniavę žaidėjai. Į už 20 kilometrų nuo Klaipėdos įsikūrusį klubą persikėlė gynėjai Deividas Anužis ir Jonas Dumašius, o trenerių štabe dirbs apie karjeros pabaigą svarstantis Erikas Kubilius.
„Raktas į pergalę turi būti energija, – sakė T. Gaidamavičius. – Esami jauni, varžovai vyresni, tad turime rodyti daugiau energijos, gerai gintis, pataikyti bei žaisti kartu.“
Dvikovą praleis vienintelis D. Romančenko. Beveik vienbalsiai naujuoju kapitonu išrinktas 21-erių puolėjas draugiškame mače susilaužė nosį, o praėjusį šeštadienį jam buvo atlikta operacija. Tikimasi, kad atletas į rikiuotę galės grįžti trečiajame VIKINGLOTTO – NKL ture.