Susitikimo pabaigą geriau sužaidęs „Vytis“ nugalėjo „Neptūną-Akvaservis“

2022.01.29

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ namuose rezultatu 70:77 (21:20, 19:28, 20:19, 10:10) nusileido Šakių „Vyčiui“.
Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai ir tuo pasinaudoję šeimininkai įpusėjus kėliniui įgijo 5 taškų pranašumą. Antroje kėlinio dalyje svečiai greitomis atakomis išlygino rezultatą, bet paskutinę sekundę Matas Vaitkus realizavo tritaškį metimą ir klaipėdiečiai pirmavo 1 tašku 21:20.
Antrąjį kėlinį „Vytis“ pradėjo pelnydamas 11 taškų be atsako ir įgijo 10 taškų pranašumą. Gabrieliaus Mažeikos ir Oskaro Pleikio traukiami klaipėdiečiai sumažino atsilikimą iki 3 taškų, bet sėkmingiau kėlinio pabaigą sužaidę svečiai susigrąžino 8 taškų pranašumą 40:48.
Po ilgosios pertraukos „Vytis“ pataikė du greitus tritaškius ir padidindami savo persvara iki 14 taškų. Tada „Neptūnas-Akvaservis“ tritaškiais metimais bandė vytis varžovus, bet svečiai į tai atsakydavo savo sėkminga ataka. Likus žaisti 3 minutes po Mato Vaitkaus tritaškio klaipėdiečiai sumažino atsilikimą iki 4 taškų. Kėlinio pabaigoje dvi sėkmingas atakas surengęs „Vytis“ atstatė 7 taškų pranašumą 60:67.
Paskutinį ketvirtį „Neptūnas-Akvaservis“ pradėjo su gera gynyba ir per pirmas 6 minutes svečiams leido pelnyti tik vieną tašką ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų. Visgi rungtynių pabaigoje užtikrinčiau sužaidęs „Vytis“ iškovojo pergalę rezultatu 70:77.
Šiose rungtynėse „Neptūno-Akvaservis“ gretose dėl traumų nerungtyniavo Petras Piekus.