Susitkimo pabaigą geriau sužaidusios „Aistės-LSMU“ nugalėjo „Neptūną“

2022.01.19

Atkakliose ir įnirtingose rungtynėse Klaipėdos „Neptūnas“ nusileido Kauno „Aistės-LSMU“ ekipai rezultatu 72:75 (16:18, 12:17, 21:19, 23:21).
Susitikimą užtikrinčiau pradėjo „Neptūnas“ ir sužaidus kiek daugiau nei 6 minutes turėjo 7 taškų pranašumą (14:7). Vis dėlto per likusį kėlinio laiką šeimininkės sugebėjo pelnyti vos 2 taškus. Gera gynyba pasinaudojusi Kauno komanda surengė 11:0 spurtą, o tai „Aistėms-LSMU“ leido ketvirtį laimėti dviem taškais (16:18).
Antrajame kėlinyje klaipėdietės niekaip nerado savo žaidimo puolime. Neparuošti metimai ir klaidos kišo koją Andrai Gabalytei ir jos auklėtinėms, o kaunietės tuo naudodamosis didino savo atotrūkį. Po Gintarės Paulauskaitės taiklaus dvitaškio metimo, svečių persvara šoktelėjo iki rekordinės (28:35).
Po ilgosis pertraukos, gavusios pylos nuo savo trenerės klaipėdietės puolime rungtyniavo laisviau ir užtikrinčiau. Ir nors ketvirtį pavyko laimėti tik 2 taškais, bet iš žaidimo pusės A. Gabalytė turėjo būti patenkinta.
Ketvirtąjį kėlinį „Neptūnas“ pradėjo įspūdingu spurtu. Šeimininkės surengė 13:2 spurtą, kas joms leido po ilgos pertraukos pagaliau vėl išsiveržti į priekį (62:56). Lengvas nokdaunas Kauno ekipos visiškai nenubloškė. „Aistės-LSMU“ spurtavo 7:2, nubraukdamos uostamiesčio klubo pranašumą iki minimumo (64:63). Rungtynių pabaiga buvo kaip niekada intensyvi ir atkakli. Vos tik „Neptūnas“ persverdavo pranašumą savo naudai, varžovės atsakydavo tuo pačiu. Iki susitikimo pabaigos likus žaisti minutei, Agnesė Garčinskaitė pataikė tolimą metimą, o savo ekipos atotrūkį padidino iki 3 (70:73). Klaipėdiečių ataka kitoje aikštės pusėje buvo nerezultatyvi. Viešnioms iš Kauno pavyko realizuoti tik vieną mestą baudos metimą, o Ligita Tamutytė skirtumą tarp komandų sumažino iki dviejų (72:74). Vis dėlto tai nieko nekeitė, nes buvo likus vos 1 sekundė.
Klaipėdos „Neptūnas“: Maisa Dias 16 (8 atk.kam), Agnė Černeckytė 13, Dalia Donskichytė ir Ligita Tamutytė – po 12, Savannah Plentovich 10 (8 atk.kam).
Kauno „Aistės-LSMU“: Gintarė Paulauskaitė ir Martyna Petrėnaitė – po 18, Deimantė Žukaitė 12, Urtė Slavinskaitė ir Greta Stašelienė – po 10.